Slovenija
134 ogledov

Bralka: Merkur ne vrača denarja za bone za polet z balonom

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janezu1976 12:22 05.september 2012.

    slaba piarovska praksa, ga. kozina. laž ima kratke noge. mar vas tega niso učili na fdv-ju?

  • Milan Kamenik 16:41 05.september 2012.

    to sploh ni res,jaz sem poklico v merkur velenje dali so mi številko v naklem in smo se vse dogovorili

  • hubertfast 02:48 06.september 2012.

    Merkur vrača denar samo ko groziš z inšpekcijo.Sodelavka je kupila eno tendo, ki je bila pokvarjena. Druge niso imeli za zamenjavo zato je zahtevala denar nazaj. Po težki borbi ji je uspelo. Ta Kordež je res zafural vse skupaj.

  • balon 15:45 05.september 2012.

    zadnji odstavek članka je čista izmišljotina...nihče ne ostaja na tleh zaradi prepovedi ampak balonarji letimo "športno" ker je pač trenutno prepoved komercialnih poletov, pa tudi uvodno poročilo je v delu, ki govori o neveljavnosti licence popolnoma neverodostojno,ker pilotu veljavna pilotska ...prikaži več licenca vključno z zdravstvenim spričevalom ni bila nikoli odvzeta...novinarji, če se imate za vsaj malo raziskovalne preiščite zadevo izven svojih naslanjačev in potem napišite članek !!!

  • erikkk 17:31 05.september 2012.

    "Ne drži, da nas celotno dogajanje ne zanima, prav nasprotno – še kako nas zanima. Zato v zadnjem času aktivno preučujemo situacijo in možnosti ter spremljamo tudi vsakodnevne ukrepe na tem področju,"jst bi pa rekel da iščejo luknjo ...prikaži več v zakonu da denarja nebi bilo treba vrnat ... zato pa tako zavlačevanje pa izgovori ...

  • pajacek 15:41 05.september 2012.

    takole je bilo pri nas, dobil 2 darila bona, klicali pa ne 20 x ampak 50 x, nobenega odgovora, za polet bi se pomojem prej zmenil z naso na Jupiter kot z Merkurjem, sedaj čakam 14 dni na kakršni koli ...prikaži več odgovor o varčilu, pa totalna tema. Ma ne glede na ta drobiž in odnos sem hvaležen, da nisem šel na balon, so me klical v torek in vabili na kamikaza balon in k sreči nisem imel časa...

  • pesnik51 15:57 05.september 2012.

    vseeno me zanima kateri zakon opredeljuje "nastalo situacijo"?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.