Popotnik
43143 ogledov

Bralka plačala parkirnino, a vseeno prejela kazen

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:09 09.julij 2023.

    Poslanstvo redarske službe je za debile . Za preverjanje parkirnih lističev bi lahko zaposlili osnovnošolce .

  • Tomaz_321 08:40 09.julij 2023.

    Torej v ENEMU LETU še vedno NISO REŠILI PROBLEMA!!!!!???? Vsi bi morali leteti na cesto!!!!!

  • Tomaz_321 08:38 09.julij 2023.

    Ni edina! Lani se je to zgodilo tudi meni na ISTEM kraju!!! Zamenjali so številko. Jaz imam na koncu 70C (številka 0) za 7OC (črka O)

  • Akademik 09:42 09.julij 2023.

    Ne vem ce lahko komentiram ker me je urednistvo 24 kur in z24 kaznovalo z prepovedjo komentiranja na njihovih portalih zaradi neprimernega komentarja o tistem cloveskem gnoju v Kopru ki je privezal psa za moped \itd ........................

  • lojs 11:07 09.julij 2023.

    seveda radar ni kriv, pač pa nosposobni kvazi programerji, ki so nekaj naredili na pol ... takih primerov je še mnogo ... tisti, ki so naročili izdelek, so pokasirali mastne pare, spoznajo se na nič, potem pa še tisti, ki ...prikaži več sa naredili to skrpucalo ... ampak kot vedno je pri nas epilog isti : "nihče za nič ne odgovarja"

    • vzev 11:35 09.julij 2023.

      Seveda pa radar ne bo preveril, če je tablica pravilna. Samo, da ima ogromno plačo za čim manj dela.

    • lojs 11:44 09.julij 2023.

      radar je navadna butasta škatla, aparat, ki dela točno to, kar mu nekdo naroči, se pravi za to maš pa software, ki ga pišejo ljudje ... ker sistema niso dovolj stestirali, pač dela kot dela in dela na pol al ...prikaži več pa za en drek, začuda v škodo uporabnikov

    • vzev 11:51 09.julij 2023.

      Lahko imaš samo eno packo na tablici, pa ti bo P zaznal kot R. Ali obratno, se malce odlušči barva na R, pa bo to zaznal kot P. Kaj naj tukaj naredi programer? Redar, pač bi moral malce preveriti kaj ...prikaži več piše. Saj zato je plačan. Toda zaposlen je v javnem sektorju, kar pa veliko pojasni.

    • vzev 11:55 09.julij 2023.

      ps. napake ni naredil radar, temveč redar (sem tudi jaz napačno zapisal, ker sem bral tvoj komentar). To pač ni nobena škatla, temveč človek, ki uporablja aplikacijo. Zato, bi pa moral malce preveriti, kaj piše.

  • Vlado Kokol 06:25 10.julij 2023.

    Ni jasno, kaj bi se zgodilo, če ne bi prijavila napake ??!! Se pravi, da bi teoretično tudi jaz lahko dobil to globo, pol pa bi moral dokazovati, da nisem bil na Obali, ali kaj??? A redar tudi pofotka vozilo? Potem je jasno!

  • kapibara1 07:40 10.julij 2023.

    ...bi jo pa lahko nekdo drug, v kolikor je navedena (napačno odčitana) registrska tablica v uporabi.... / NIČ nebi drugi plačal, ker bi enostavno dokazal, da takrat tam NI BIL. !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.