Šport /sport/nogomet
17 ogledov

Brez Zahovića za Škotsko

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vladek 15:25 16.marec 2017.

    kakšen foterić takšen sinčić

  • Marta Ivanov 14:21 16.marec 2017.

    Dobar dan svima predstavila bih gospodina koji mi je jako puno do sada pomogao i čovjek koji stvarno ima PRAVE NAMJEŠTENE UTAKMICE! Čovjek koji je spreman pomoći svima i svako tko je zainteresiran ima moju preporuku i neka mu se ...prikaži več slobodno javi!! Hvala vam unaprijed i molim vas nemojte me samo vrijeđati jer zaista sam samo iskrena.Evo svima i link profila Marka! -https://www.facebook.com/profile.php?id=100015483666241

  • JT_Thomas 13:18 16.marec 2017.

    Bo očitno treba kupit Šmarno goro... :D

  • franke 15:19 16.marec 2017.

    TUDI JAZ NEBI VPOKLICAL ZAHOVIČA. KOLK PROBLEMOV JE NAREDU NJEGOV FOTER SLOVENSKI REPREZENTANCI V KOREJI NA SVETOVNEM PRVENSTVU. TAKRAT SO NOVINARJI NAPADLI KATANCA POVSEM NEUPRAVIČENO.

  • MihaMB 16:08 16.marec 2017.

    Ne zato, ker sem Mariborčan...ne povabiti v reprezentanco najboljšega strelca lige, ki je dejansko v izjemni formi, je najblažje rečeno nehigienično...

  • MihaMB 16:09 16.marec 2017.

    Daj mi no povej, kaj ima mali s sporom med njima starima bedakoma, ki se ne znata pomenit kot dva deda?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.