Slovenija
1194 ogledov

Britanci in Švedi spodbujajo vejpanje, mi odvračamo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris 11:04 25.oktober 2023.

    Še en teater.

  • Avatar Garancija
    Garancija 12:54 25.oktober 2023.

    Pri nas morajo narediti znastvene raziskave,kar bo trajalo še 20 let

  • rd2dmk2 12:33 25.oktober 2023.

    človek z elektronsko cigerato naredi tak oblak dima da ga jumbo jet s svojimi reakcijskimi motorji komaj dohaja. in drug. za cigareto ostane mal pepela , pa filter za tisitmi razvajenimi pokvekami. za vso tole elektroniko pa ogromno smeti od ...prikaži več elektronike do plastike. če je ljudem do prenehanja naj propagirajo fajfe.

  • jakec42 13:26 30.oktober 2023.

    Davek pa država vselo pobira!

  • ferdopis59 13:45 25.oktober 2023.

    Kaj me brigajo Švedi in Britanci, oni imajo svoje normative oz. poglede na družbo, zato mi njih nemoremo kopirati. Nerazumem ZAKAJ nam kometatorčki vsiljujete druga načela? Doma pa nismo sposobni rešit svoje probleme. Komentatorčki STE ZA ENO SAMO ZRAHO! Lotite ...prikaži več se resnega DELA, ki bo koristi VAm in DRUŽBI.

  • bobubob 14:17 29.oktober 2023.

    Če bi zdravstveni sistem (in seveda vplačila) bolj temeljil na odgovornosti posameznika za lastno zdravje, si zaradi mene lahko vejpalo vgradijo tudi fiksno. In si vsak večer montirajo tudi infuzijo novega genskega zvarka.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.