Slovenija /slovenija/crna-kronika
118 ogledov

Brutalno napadli španske navijače

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 13:10 27.februar 2014.

    Re zapor z njimi .. naredili so veliko sramoto sloveniji ... na kozlajnje mi gre od takih ...

  • maresem 14:50 27.februar 2014.

    pa za vsak dnevni obrok prefukat do onemoglosti

  • Žurnalček 13:26 27.februar 2014.

    Izpustili ?????? Vsi že s kartotekami o istih KD. A sem jaz fuknjen ali pa sodnik !

  • egop 13:32 27.februar 2014.

    Če bi vsi dobili najmanj 10 let zapora, in doživljensko prepoved obiska tekem, bi takšno drhal počasi izkoreninili.

  • rogg 13:42 27.februar 2014.

    Kak zapor? Robija v kamnolomu, ob kruhu in vodi, jebem jim...

  • rogg 13:44 27.februar 2014.

    Po vsej verjetnosti je med njimi nekaj socialnih podpirancev. Vse jim vzet!

  • KOJAK 14:04 27.februar 2014.

    A bodo dobili tako kot PREDIN 80 € kazni?

  • mph 15:14 27.februar 2014.

    Sodnik, pa tudi vsi tisti, ki so sestavljali zakone, kot, da pride do kršenja zakonov samo po nasreči in brez zlih namenov.

  • zic 16:13 27.februar 2014.

    samo delat, kopat jarke, tunele, ceste, pa ne bo treba uvažat nobenih delavcev bivše juge ampak samo barabe zaposliti in vso kazen odslužiti. In seveda prepoved na športne dogodke-doživljensko!!!!

  • maresem 14:49 27.februar 2014.

    Verjetno bo samo opomin.

  • zdrej 15:34 27.februar 2014.

    Makaki vzet. To je nesmisel. Povrniti morajo vso škodo, ki je pri dogodku nastala. To pomeni, vse artikle, ki se jih je poškodovalo, plačajo, kot da so jih kupili. Intervencija policije stane, jo plačajo. Zdravniška oskrba stane, jo plačajo. Avtobus ...prikaži več je potreben popravila. Plačajo. Gostje so rabili za prenočiti oz. drugi avtobus. Plačajo. zraven še pride kazen za JRM in Pobeg s kraja dogodka ter stroški preiskave. Po moje, če jim to vse predočijo, bodo hitro imeli vse sodelujoče, ko bodo videli, koliko jih bo stal ta izgred. Če ne morejo plačati, pa pometat cest, čisti jarkov. Pa ne da grejo na teren, pa posedajo, ampak toliko se lahko naredi v toliko urah. Ko bo končano, ste odslužili.

  • Berislav Perković 16:03 27.februar 2014.

    NK MARIBOR JE PONOOSEN NA SVOJE VIOLE.PODPIRA HULIGANSTVO NAVIJAČEV.KLUBU BI TREBALO ZA 10.LET PREPOVEDAT IGRANJE V EVROPI IN VREČ GA IZ 1.V 3.LIGO

  • zic 16:11 27.februar 2014.

    tukaj ni kaj premišljevati, samo doživljenska prepoved ogleda katerihkoli športnih prireditev. Kazen, delo delo delo, da se odsluži kazen...fizično delo, kopanje jarkov, gradnja cest, metla, smetjaki ipd

  • Trovlak 13:37 27.februar 2014.

    Naj se v slovenski zakonik vstavi tudi kakšna alineja ali dve o dovoljenju javnega linčanja takšnih kriminalcev. Pa fotografije teh bacilov bi bilo fajn videti. Ne morem si predstavljat kakšna nula od osebe moraš biti, da se greš pri 31 ...prikaži več in 37 letih prevažati z 20-letno mularijo okrog v želji, da prebutaš navijače nekega kluba... Hahaha pa to so res pacienti, no. Pri 37-ih letih bi moral tip imeti redno službo, ženo ali ljubico in ob taki uri doma, se pripravljati na naslednji delovni dan ali pa seksat. Ne se pa okrog z bejzbolkami in teleskopkami klatit. Kje je poanta takega nasilja? Škoda, da Ruglja ni več med živimi, saj me prav zanima njegova analiza takih oseb.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.