Slovenija
557 ogledov

Čakalna doba: 26-letnica pri zdravniku izvedela, da zavarovanje ne velja

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:22 15.november 2016.

    Ovira za špekulanteS trimesečno čakalno dobo želi država preprečiti špekuliranje, saj bi sicer lahko nekdo dopolnilno zavarovanje začel plačevati šele, ko bi izvedel, da je resneje bolan ali da ga čaka dražji zdravstveni poseg. ............................HALO ! To je kraja ...prikaži veča denarja ! Če velja zavarovanje po preteku 90 dni ,potem je potrebno to zapisat v pogodbi in za navedeno obdobje plačati samo administrativni strošek ! HALO ! ZPS ...kako je to s potrošniki ?Kaj meni KRIVOSODJE ? Plačevanje nečesar ,kar ne moreš koristiti ..........................to sodi v skupino IGER NA SREČO !

  • Leonor 11:21 15.november 2016.

    Bila sem študentka in sem se poročila. Šla k zdravniku in šok! Dopolnilno zdravstveno zavarovanje bi morala plačati, kljub temu, da sem imela status in bila mlajša od 26 let. Samo zato, ker sem se poročila. Kakšna država, res.

  • kapibara 15:41 15.november 2016.

    ... iger na srečo... Saj kaj pa je drugega, v SLO, koristiti zdravstvo, kot igra na srečo, katera drastično vodi na izpadanje...

  • Ludvik Miholic 17:58 17.november 2016.

    pa tako slovenijo ste hoteli imeti pa stejo dobili leta 1990 sedaj pa crknite vsaj niste vredni nic

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.