Magazin /magazin/film-glasba-tv
98 ogledov

Cameron pojasnil kontroverzni konec Titanica

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 11:51 13.september 2012.

    Nekako tako je tudi res. Sam sem naredil plovilo, ki je sicer držalo do 110 kg, vendar v primeru večje obtežitve je postalo podmornica.

  • MK 15:17 13.september 2012.

    če ste pozorni je poleg Jacka plavalo veliko drugih ostankov, namesto solza in poslavljanja bi lahko odplaval do drugega ostanka in splezal gor. Poleg tega je bilo tudi nekaj že umrlih ljudi na plavajočih zadevah, komot bi koga odrinil v ...prikaži več vodo in šel nanje. Jaz bi sigurno naredil vse za ženo potem pa še zase in ne bi zgubljal cajta s sentimentalnostjo kot Jack.

  • Boco 15:21 13.september 2012.

    Mislim, to pa je novica. Ko sem prebral naslov sem mislil, da bo pojasnil, zakaj je scenarij napisan tako, da Jack umre. Če bi bil napisan tako, da preživi bi namreč lahko "tam mimo" plaval kakšen drug predmet, na katerem ...prikaži več bi lahko bila oba. Itak pa je že iz prizora razvidno, da poskuša zlesti na vrata, vendar se ta takoj potopijo. Mislim celo, da reče nekaj v smislu, da oba pač ne moreta biti na vratih ter da naj ona ostane gor. Kakšno pojasnilo po 15 letih, neverjetno...

  • reddevil 14:21 13.september 2012.

    V tem odgovoru je samo del resnice. Scenarij je zasnovan na izpovedi resniče osebe, ki se v filmu tudi pojavi, njen ljubimec Jack pa je očitno izmišljena oseba zaradi filmske zgodbe pač. Spomnite se samo na kak način je prišel ...prikaži več do karte za plovbo. Torej ni bil vpisan v seznam potnikov, zato je pač moral umreti. S tem je režiser skušal pridobiti na kredibilnosti zgodbe. Nekaterih ni prepričal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.