Zdravje /zdravje/aktualno
136 ogledov

Carski rez že vpliva na evolucijo človeka

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JONIJONI 21:29 12.december 2016.

    Kaj pa vsi otroci, ki jih reši medicina, kakšne gene pa oni prenašajo dalje??Razne deformacije lobanj, kosti, srčne in črevesne napake...Taki otroci bi pred 100 leti umrli, danes pa, s pomočjo farmacije, preživijo.Danes in v prihodnosti ne ...prikaži več bojo preživeli močni geni, ampak geni staršev, ki imajo denar in s tem zdravstveno zavarovanje.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:22 12.december 2016.

    Za dobro evolucijo v tej smeri lahko (milo rečeno) poskrbijo moški, ko si izbirajo partnerice z širokimi boki. Da ne govorim o tem, da shirane bejbe, ki sledijo modnim trendom, niti ne morejo razviti široke medenice, zaradi premalo hranil. ...prikaži več Morda bi morali dejansko malo več gledati na to, kaj vpliva na širše kosti v dobi odraščanja - prehrana, posebno razgibavanje...Meni je mami govorila, da je potrebno majhnim punčkam dojenčicam zeloooo na široko razgibavati kolke, da se s tem razširi tudi porodni kanal. No, jaz sem rodila v 30-ih minutah od prvega popadka. In to obakrat. Za primerjavo, mami pa je zeloooo težko rodila.Zdaj ali je nekaj res na tem, ali pa imam jaz genetiko pra-starih staršev.

  • Božidar Dinič 17:09 13.december 2016.

    evolucija se vrača opice lažje rodijo kot moderne ženske

  • Žirafa 21:22 12.december 2016.

    Torej naj si moški izbirajo tudi partnerice, ki niso nagnjene k debelosti. Ali idiotizmu.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 08:17 13.december 2016.

    Debelost ni enako široki boki... Modna industrija promovira suhice z 0 maščobe, katere po naravnih zakonih sploh ne morejo zanosit zaradi pomanjkanja maščob. Če jih pogledaš na tisti modni pisti, vidiš da še mali kozarec za vlaganje ne bi mogla ...prikaži več rodit, kaj šele otroka.Kar pa se idiotizma tiče - moški bi si morali izbirati partnerice, ki ne dajo hitro, spoštujejo same sebe in znajo sprejeti, da jim nekdo laska.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 08:19 13.december 2016.

    In potem človeštvo izumre, ker bodo ti bogati ugotovili da se denarja ne da pit, dihat in jest. Glede na to, s kakšno hitrostjo izumira naš planet, dvomim če bo sploh kateri od dobrih genov ostal živ, ga bo kapitalizem prej izstradal.

  • Pepe007 07:39 13.december 2016.

    Denar je današnji vidik moči. Sposoben človek ima denar. Pred 10.000 leti pa je sposoben človek ubil mamuta.Žal, tako je, čeprav se sliši grdo.

  • Tine123 15:30 12.december 2016.

    Članek je čista manipulacija. S car rezom služijo bolnice in to je bistvo vsega. Na nizozemskem je 97% naravnih porodov in le 3% s car rezom.ajojoj mediji lažnjivi, kje pobirate take fore....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.