Slovenija
40131 ogledov

Tretja generacija rodbine Cavazza: "Glasba je hrana za dušo"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 09:43 31.oktober 2020.

    No, dejstvo, da je tako ohol in samovšečen, da sebe primerja z največjim slovenskim pesnikom pove vse o njem...

  • Avatar Sarah_Amies
    Sarah_Amies 08:39 02.november 2020.

    Na delovni čas s polnim delovnim časom zaslužim več kot 25000 USD na mesec. Prejšnji mesec je moj ček na plač0 znašal 26385 USD, samo 3 ure sem delal na prenosnem računalniku. To počnem ........ >>>>>>>>>> www.DouCash.Com

  • bogdan76 15:32 31.oktober 2020.

    Preveč lastne hvale stopi na trda tla si še mlad.

  • MihaPu 21:56 31.oktober 2020.

    Ker Cavazza je taprav slovenski priimek in naj ga podpiramo ter kulturološko nagradimo in vzdigujmo do nebes. Kaj se je pa zgodilo z nacionalno zavestjo in identiteto? Zakaj ne povzdigujete kakšnega Slovenca, ki kaj velja, ne pa tujerodnega. Hvala. Dečko ...prikaži večo ni nič kriv, ampak se mi zdi, da bi na vrsto lahko prišli še naše gore listi.

  • Avatar vec
    vec 07:51 31.oktober 2020.

    TRI generacije umetnikov iz ISTE familije ? Se pravi če je bil pradedek igralec, imajo otroci in vnuki ta igralski oz umetniški gen v sebi in že lahko na veliko (ob izdatni podpori Ministrstva za kulturo seveda) ustvarjajo. Sam čudno ...prikaži večudno se mi zdi tole, ker je DEDI vazza po poklicu prvo Ladijski strojnik, šele kasneje je naredil AGRFT, zakaj noben od otrok ne plove na kakem tujcu, mislm geni pa sposobnost in to ?

    • Snežinko 09:43 31.oktober 2020.

      Nobenega “gena” ni tukaj, samo “veze i poznanstva”.

    • romy 11:58 31.oktober 2020.

      Mark,komaj si pobegnil iz plenic in boš pametoval nam...skuliraj se!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:30 01.november 2020.

      Cigu migu jajca strigu.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 21:33 01.november 2020.

    Tudi jaz sem umetniška duša... ."CIGU MIGU JAJCA STRIGU". "KURAC PALAC PORTUGALAC". "OPICE MALICE PICE".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.