Slovenija
81349 ogledov

Če imate res nujne opravke in morate ven, preberite tole!

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 10:26 16.marec 2020.

    Nekateri večno nekaj sikate, naredite tisto kar je predpisano 100% in nam bo vsem lažje.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:59 16.marec 2020.

    Ukrepi se bodo zaradi nespoštovanja stopnjevali!! Ne morem razumeti ljudi,ki se ne držijo navodil in se na ta način delajo "neustrašne" in z zem ogrožajo predvsem druge!! Tako dolgo bodo nagajali,da bo prišlo do policijske ure in ostrih kazni za ...prikaži več nespoštovanje karanten!! Mar ni sramota,da tehnični pregledi AVTO KRKE nemoteno delujejo? Lastnikom je vseeno za delavce ni jim pomembno življenje strank in zaposlenih!!

  • kapibara 08:05 16.marec 2020.

    .... Najbolj ostri... ?? Morala bi biti 100% Karantena , kajti ovce Slovenske, s pomočjo poturica niso resni..!!

  • andrej084 08:58 16.marec 2020.

    Vlada Marjana Sarca ni naredila nicesar, zaspali so, reakcije 2 do 3 tedne prepozne.

    • Avatar olor
      olor 10:08 16.marec 2020.

      Nisi bral takrat komentarjev folka, še tisto kar so sprejeli je bilo skritizirano, češ kaj delajo paniko.

    • Avatar Zala
      Zala 10:27 16.marec 2020.

      Kaj osebno si pa ti naredil za skupnost, ko si tako silno pameten ?

    • jakec1575 12:38 16.marec 2020.

      tipicen slovencek, ki isce enega gresnega kozla , na nasprotni strani. janša tudi ne bo kriv, ker je poniknil. V boj je poslal kacina in štab. sebe pa izoliral. teslo si. NIJZ ni predlagal ukrepov. Civilna zascita ukrepa sele po ...prikaži več dolocenem stevilu. a si res tako mentalno kratek?

    • andrej084 13:17 16.marec 2020.

      Vedno boljše kaksen ukrep več, kot pa manj. Ce bi vami umrli sorodniki ali stari starsi3, bi tudi tako razmisljali? Bedaki!

    • popokatopetl 13:18 16.marec 2020.

      Folk, ostri ukrepi pred pravim trenutkom niso smiselni. Ne kaže da bi v par mesecih dobili čudežno zdravilo ali cepivo, kar pomeni, da bomo večinoma morali prebolet. Z ukrepi je nujno širjenje samo toliko zavret, da ne preide do prehude ...prikaži več preobremenitve zdravstva. Če bi se ostri ukrepi vlekli predolgo, bi povzročili večjo škodo kot sam virus.

  • maresem 11:45 16.marec 2020.

    Kaj pišete nebuloze. Kaj je naredi Šarčina? Delal se je norca in naredil iz kruha drek.

    • jakec1575 12:36 16.marec 2020.

      mare vzemi zdravila. Šarceva vlada je sprejela del ukrepov. pizda imas kratek spomin. pravo sds teslo

    • maresem 17:22 17.marec 2020.

      Jacko, kar je tvoj tišler ukrepal, ni vredno piškavega zrna. SDS naj te jebe v šupak, jaz sem neodvisnež celo življenje in na to sem ponosen. Ne maram levakov in komunajzarjev, desnim pa tudi ne verjamem vsega, torej... zapomni si to buča zabita.

  • ivo51 15:06 16.marec 2020.

    Ne nakladajte brezveze dokler je zakon tak da dopusce nebo nic iz tega ljudje se vseeno bojijo za svoje sluzbe naprimer danes je prisla delavka v sluzbo v proizvodnji v veliki firmi z vecsto zaposlenimi v TBP. Kljub temu da ...prikaži več je njen partner v karanteni kdo tako da ljudje vseeno postavljajo sluzbo pred zdravje in po eni strani jo razumem kajti Jansa in druscina se ni nikomur sluzbe dal on samo lepo zivi na nas racun in je sedaj skrit kot zajec.

  • bojovi 22:29 16.marec 2020.

    Jaz sem danes videl samo trafike odprte, kioski so vsi bili zaprti.

  • xxxon 16:58 17.marec 2020.

    Eni očitno niti ne vedo kako se nosi zaščitna maska (slika1)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.