Slovenija
23 ogledov

"Če ne bi bil pozoren, bi se krivila pločevina"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • luks104 15:41 27.december 2015.

    To, da so starejši v prometu nevarni, je izkusil moj prijatelj. Na semaforiziranem prehodu za pešce ga je, kljub temu da je imel zeleno luč, zbila 80 let stara voznica. Prevozila je rdečo luč in ga zbila. Imel je srečo, ...prikaži več, da je preživel oz. da ni invalid.

  • maresem2 08:10 28.december 2015.

    .. a tisti 18 letnik, ki se je zaradi objestnosti ubil nekje v okolici Litije, je pa varen voznik??? Važno, da znate nekateri obsojati starejše - budale blentave. Ne bojim se starejših, ampak neotesanih in objestnih mlečnozobcev za volanom.

  • Papaja Popi 14:42 27.december 2015.

    To ni slabo poznavanje prometnih predpisov pri starejših ljudeh.Tako vsi ali skoraj večina izsiljuje. Stari sali mladi. Ni razlike.

  • Lavdan 16:11 27.december 2015.

    Mulc je pridirkal v krožišče in se mu je obesil nos, ker je moral malo zavirat in seveda trobiti. To se dogaja stalno v rondojih zato je treba v krožišče strpno in previdno, Najbolj nevarna so dvo ali več pasovna ...prikaži več križišča kjer objestneži hočejo prehiteti vse pred seboj.

  • smejka 16:17 27.december 2015.

    A je bralec imel odigran kader ali vse vožnje snema?Morda s telefonom v roki?Nori svet!!!

  • Papaja Popi 16:28 27.december 2015.

    Avtokamera - smejka

  • Ferluci 16:40 27.december 2015.

    ...oziroma ne vedo, kaj je notranji, kaj zunanji pas, niti kaj so utripalke, še manj pa kako se vozi po krožiščih...

  • McClain 17:03 27.december 2015.

    tole ni povezano s starostjo!

  • Avatar @narhist
    @narhist 18:16 27.december 2015.

    No, če je bilo to najhuje kar se je bralcu zgodilo na cesti, potem verjetno ne vozi veliko. Je pa vsekakor potrebno biti pozoren in predvsem paziti in opazovati ostale, ker to kaj vse zdaj vozi je obup.

  • andrejane 18:18 27.december 2015.

    Saj niti ustavil ni. Krožišče je zato da je promet tekoč. Če je pa težko malo spustiti plin potem pa ne vem kako so ga naučili v šoli vožnje.

  • KOJAK 18:30 27.december 2015.

    Upam da nimaš izpita!

  • KOJAK 18:32 27.december 2015.

    Vidiš Lavdan ti in podobni ste najbolj nevarni vozniki na cesti. S svojimi komentarji danes na tem portalu pa samo dokazuješ da si tipičen slovencelj nezadovoljen s svojim življenjem.

  • Bigy King 09:18 28.december 2015.

    To je pač Slovenj Gradec... Ljudje čakajo na zadnji trenutek, da ti vzame prednost in mi je po eni strani čudno, da ni več prometnih nesreč (sicer hvala bogu)...

  • luks104 12:54 28.december 2015.

    Nisem vrgel vseh starejših ljudi v isti koš. Zavedam se, da so nevarni vozniki vseh starosti - pač glede na stanje voznika. Ni me pa treba tako napasti samo zato ker sem izpostavil primer iz moje izkušnje.

  • STF 17:14 27.december 2015.

    Ce nism pozoren se krivi plocevina = moj moto ko grem na ceste... Koliko nesrec sem ze resil ne znam niti prestet vec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.