Magazin /magazin/film-glasba-tv
96 ogledov

"Če ne boš pridna, ne bo seksa"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c1305166 09:21 04.februar 2014.

    Zakaj pa to? Ker tebi ni všeč? Torej, če ti komu nisi všeč bi bilo po tvoji logiki najbolje, da se kar ukineš in rukneš v Dravo.

  • svašta 09:55 04.februar 2014.

    se popolnoma strinjam s spodnjim komentarjem. Ta Jasna je takšna afna da dol padeš. Ravno zaradi nje ne gledam tega šova..non stop se nekaj afna in se vidi, da je vsa zaigrana...stara pa zgleda 45 let...včeraj sem gledala prvo ...prikaži večo oddajo O na planet tv...in vem, da je ne bom več ravno zaradi prispevka o jasni...na bruhanje mi gre, ko jo vidim, poslušam, gledam!!!!

  • dragec 08:42 04.februar 2014.

    Prav je, da te oddaje ukinete, Kuljajevo pa odpustite.

  • Stolp 09:58 04.februar 2014.

    Ja, ja znamo tudi moški groziti z odpovedjo v postelji. Kar je sicer klasična oblika zatiranja moških s strani žensk.

  • c1305166 10:44 04.februar 2014.

    Moraš pa imeti zaheban lajf, da ti neka TV voditeljca na enem izmed 200 televizijskih kanalov povzroča takšne tegobe v življenju. Meni na primer ni všeč glasba na TV Golica... in ne, ne gre mi zaradi tega na bruhanje in ...prikaži več ne doživljam božjastnoh napadov ampak Golice enostavno ne gledam.

  • c1305166 11:35 04.februar 2014.

    :)

  • JellyFish 15:43 04.februar 2014.

    Hahaha, kake strelate o enem šovu.:D Nekaj za ljudi, ki cel del nimajo kaj za delat, pa tud morjo nardit, ste egoistični.:D

  • d 07:02 05.februar 2014.

    Tip bo ostal suhga kurca, zenska si bo pa druzga svalerja najdla ...

  • patron 13:43 09.februar 2014.

    kukljajka je vsa zafnana podgurka, se zvija in pači.......me absolutno kot voditeljica ne prepriča, ona je za veselice vodit.....

  • svašta 11:28 04.februar 2014.

    haha niti ne, enostavno prestavim program in gledam nekaj drugega...tudi jaz lepo prestavim program pa je...k pa jo kje vidim (ali v živo ali na tv ali na netu) se mi pa, žal želodec obrne...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.