Avto
1563 ogledov

Če se ne boste odzvali vpoklicu, vam ne bodo registrirali avta

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SiByte 08:57 14.marec 2017.

    Zakon ne more veljati za nazaj torej bodo vse afere do sprejetja tega zakona morale biti oproščene.

  • maresem 08:43 14.marec 2017.

    Seveda.... poštenim lastnikom vozil nabijati kazni, lopovskim prevarantom in mafijskemu VW pa nagrado, kajne? Še danes me j esram, da sem lastnik VW, ki sem mu globoko zaupal.

  • slow_slow 09:48 14.marec 2017.

    Sicer tole res velja, vendar je možno zaradi ogrožanja varnosti, da določeni zakoni veljajo tudi za nazaj...

  • slow_slow 09:49 14.marec 2017.

    V ZDA bo VW plačal odškodnino v EU pa bodo pač zatisnili oči.

  • Snežinko 10:22 14.marec 2017.

    To je sicer res, a treba je vedeti, da je VW v Ameriki prodal nekaj sto tisoč vozil, v Evropi pa miljone. Če bi se pri nas pogodil enako kot v Ameriki potem VAG lahko zapre vrata, s tem pa ...prikaži več bi pokleknilo Nemško gospodarstvo in posledično cela Evropa. Zato je mogoče bolje zatisniti oči...

  • wolf.ata 10:49 14.marec 2017.

    maresem ,spodaj je napisal,da ga je sram,ker ima Wv, das smrad,a ne ko po forumih berem,kako so ostale znamke,kor Renault in ostale lahko pokvarljivo blago in to,sedaj je pa bilo vse tiho nekaj časa,so se skrili v luknje,ko pri nas ...prikaži več ni Wv vpoklicov,ni odškodnin in tako,ko pa je pri ostalih kakšen vpoklic-pregled iz varnostnih razlogov pa nabijajo po časopisih,koliko pa je prevozov avto vlek na popravilo v delavnice pa lahko vsak,ki živi ob cesti najbolje vidi ne,so nemške znamke tukaj v večjem številu,ha,ha

  • wolf.ata 10:51 14.marec 2017.

    se opravičujem,Vw naj bi bilo,ljudsko vozilo in ne Wv,moja napaka

  • SiByte 10:51 14.marec 2017.

    Pri VW aferi ni nobene nevarnosti, stari avto imajo še večje izpuste pa ni težav tako da... je pa drugačna zgodba če gre za kakšno mehansko okvaro na vozilu.

  • Ronald Reagan 11:07 14.marec 2017.

    Da ne boš trpel sramote...prodaj. Za 1€...moj sin takoj kupi. Boli ga džoko za prevare...

  • Franjo Erman 16:34 14.marec 2017.

    kreteni bi še malo služili

  • Boris Odreitz 23:43 14.marec 2017.

    malo ali pa najverjetneje zelo zelo veliko ne zaslužili pokradli nariopali !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.