Gnusno.
Ne vem, zakaj se jo tretira kot neko zvezdnico, če nič od nje, še lepa že dolgo ne več...
Izgleda, da je našla istega kirurga, ki je Jackonu odrezal nos ;-)
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Gnusno.
Ne vem, zakaj se jo tretira kot neko zvezdnico, če nič od nje, še lepa že dolgo ne več...
Izgleda, da je našla istega kirurga, ki je Jackonu odrezal nos ;-)