Slovenija
4687 ogledov

"Če uvedemo visoke kazni, bodo necepilci iskali stranpoti"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 12:40 22.november 2019.

    vudragu, prodanemu znanstve0ku, dat pit cepivo, da bo varen

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 13:34 22.november 2019.

    kar je zanimivo pri cepljenju je to, da največ obolevajo prav tisti, ki so cepljeni, kar je pa še bolj zanimivo je to, da zdravniki sploh ne vejo kaj vse je v teh cepivih in zakaj je tam živo srebro, ...prikaži več aluminij, formalin, gnilobne celice kadavrov in fetusov in še 75 neznanih biološko kemičnih spojin

    • Avatar Bianca Zvorc
      Bianca Zvorc 14:02 22.november 2019.

      Tako je... In hvala bogu da ne živim v Nemčiji več/Sloveniji, pohlep in korporacije začnejo kotrolirati vse... ljudje pa so vse bolj bolani... v 70ih in 80ih smo se družili otroci da dobimo nalezljive bolezni in da je pol mir... ...prikaži več sedaj pa šutirajo 70 cepiv v dojenčke in otroci so vsi bolani, autistični, z milijon težavami ter najmanj 5 otrok ko poznam so cepiva iz normalnih naredila bebčke... mame pa zbolevajo za rakom ker se počutijo krive in pol naslendje otroke ne cepijo in so ti normalni.

  • Avatar TruthWillPrevail
    TruthWillPrevail 13:56 22.november 2019.

    V kolikor človeku enkrat narediš škodo s cepivom, bo človek raje umrl kakor pa se cepil. Necepljenje narašča zato, ker je toliko pocepivnih posledic. Zdej pa mene zanima, kako misli država prisiliti ljudi z že povzročeno škodo na zdravju, da ...prikaži več se bodo še naprej cepli? Tako kot v kocentracijskih taboriščih? Cepi se ali pa v plinsko komoro? Ker dejansko ko človeku s cepljenjem odvzameš zdravje, mu ne preostane nič drugega alternativnega kot smrt. Cepljeni pa v jok in na drevo, tako kot tale mph.

  • Avatar Bianca Zvorc
    Bianca Zvorc 13:42 22.november 2019.

    Raje grem v zapor ali umrem kot da me bodo spet poškodovali s cepivi ki imajo noter aluminij ter strupe ki so me že enkrat skoraj ubili v otroštvu... OVER MY DEAD BODY!

  • boksi 14:00 22.november 2019.

    Še vedno ne razumem, zakaj se cepljeni bojite necepljenih?! Pa ne mi o nebulozah, da moramo zaščititi najranljivejše! Naše zdravstvo pocepi vse! Še najraje pa ranljive - je težje dokazati, da jih je pobralo ravno zaradi cepljenja (cekinčki pa cingljajo po žepkih).

  • Omnia 17:05 22.november 2019.

    Enako kot pri holesterolu (je bil clanek v dnevniku, kako so cel svet zavajali s selektivnim poročanjem) se dogaja s cepivi. Ko se naredi raziskava ki potrdi da so cepiva neucinkovita ali nevarna se jo pač pomete pod preprogo, prepove ...prikaži več objavo ali ignorira. Zavajanja s strani farmacije je še in še in samo nevednež bo slepo zagovarjal cepiva. Kdor si je karkoli prebral, raziskal, prebral strokovne članke, pogledal sestavo itd, ne more slepo trditi da je tu vse v redu. Prisila ni nikoli dobra izbira

  • Janez_53 08:54 22.november 2019.

    Vzgled bi si morali vzeti po državah s pametnejšimi poslanci, ki so ta problem uspešno rešile.

    • alen04 10:00 22.november 2019.

      Nemčija, recimo.

    • Avatar Bianca Zvorc
      Bianca Zvorc 13:46 22.november 2019.

      Nemčija je PEKEL na tem planetu ... sem živela tam 9 let - NEmci so enako ostali nacisti kot so bili 1938... glede cepiv pa... Raje grem v zapor ali umrem kot da me bodo spet poškodovali s cepivi ki ...prikaži več imajo noter aluminij ter strupe ki so me že enkrat skoraj ubili v otroštvu... OVER MY DEAD BODY!

    • alen04 09:12 27.november 2019.

      Bianca, to si na Googlu brala a ne? Pošteno bi bilo, da se sprejme zakon, da vsak, ki se ne cepi nosi stroške zdravljenja. Malo morgen se ne bi več cepila. Prva bi stala v vrsti za cepivo. To pa spet ne diši a ne?

  • Pikica21 11:44 22.november 2019.

    Visoke kazni za pas in stolcke v avtomobilih niso zato, ker bi drzavo tako skrbelo za nas in nase otroke, ampak zato, da so stroski zdravljenja po nesrecah manjsi;)

    • mph 11:58 22.november 2019.

      Pretežno ja, ni pa samo to, v državi je tudi en kup odgovornih ljudi, ki si dejansko želijo izboljšat stanje. Enako velja za cepljenje, glede na mrtve in invalide zaradi necepljenja. Antivaxxerji še pozabljajo nekaj, ja, evolucija nam je razvila ...prikaži več imunski sistem, vendar pa imajo bakterije prav tako svojo evolucijo, še bolj učinkovito.

    • Avatar Bianca Zvorc
      Bianca Zvorc 13:49 22.november 2019.

      Jaz nisem atni vakser ampak če mi cepivo naredi toroka retardiranega bi rada tožila podjetje ki je to cepivo naredilo! Ampak od 1984 vse farmacevstke koproacije imajo 100% imunost, pobijejo in naredijo invaldne pa vse več otrok vsako leto. V ...prikaži več ZDA 70 cepiv v dojenčke zmečejo, avtizem, retardiranost narašča sporedno kot število cepiv... Ljudje prosim IZOBRAZITE SE o cepivih... raje umrem kot da bodo me spet poškodovali s cepivi kot so me v otroštvu! Vi se pa šibajte s čimerkoli hočete seveda!

  • mph 09:59 22.november 2019.

    Marsikje tudi v tujini razmišljajo o sankcijah, kar je edina rešitev, če nekdo nima dovolj možganov. Tako so npr. obvezni stolčki za otroke, varnostni pasovi, ... itn. Če kdo verjame v ravno Zemljo mi dol visi, zločin pa je, če ...prikaži več dela škodo nič krivim otrokom. Seveda bodo vedno izjeme, ker v zelo redkih primerih bi lahko bil kdo alergičen ali kaj takega, ... zato pa cepljeni ščitijo tudi take, ker kritična je precepljenost.

    • Avatar Bianca Zvorc
      Bianca Zvorc 13:45 22.november 2019.

      Dokaži učinkovitost cepiv in pol mi pokaži če mi ubija cepivo otroka koga lahko tožim in kdo je odgovoren!!! Farmacevtske korporacije ki deljao cepiva imajo 100% neodgovornost za svoj izdelke od 1984, noter je aluminj in genetsko modificirani zarodki! Prosim ...prikaži več ljudje izobrazite se! S cepivi je UN priznal so okužili celo Afriko ne obratno! Raje grem v zapor ali umrem kot da me bodo spet poškodovali s cepivi ki imajo noter aluminij ter strupe ki so me že enkrat skoraj ubili v otroštvu... NIKOLI

    • boksi 13:57 22.november 2019.

      Premalo ljudi ve, da je Evropsko sodišče v Luksemburgu nedolgo nazaj izdalo jasno določbo, da morajo proizvajalci cepiv dokazati, da posamezno cepivo ni povzročilo nekega negativnega učinka na zdravje posameznika, in ne obratno. Vendar tega (še posebej v Sloveniji) nihče ...prikaži več noče slišati ... Ljudje, izobražujte se in uporabljajte SVOJE možgane!

    • Avatar TruthWillPrevail
      TruthWillPrevail 14:00 22.november 2019.

      "...zločin pa je, če dela škodo nič krivim otrokom" Se absolutno strinjam. Zatorej vse pediatre in zdravnke, ki zapikajo igle v ničhudega sluteče otroke, jim uničijo zdravje, vbrizgavajo hudo reaktivne snovi in s tem tudi spremenijo DNK, morali obvezno takoj, ...prikaži več odvzet licenco, ter zraven še visoke doživljenjske odškodnine nabit zaradi osebne odgovornosti. Pa še tiste, ki to podpihujejo zraven dat, da si stroške odgovornosti spremenjenega DNKja mal razdelijo.

    • Avatar Bianca Zvorc
      Bianca Zvorc 14:00 22.november 2019.

      In hvala bogu da ne živim v Nemčiji več ali v Sloveniji, pohlep in korporacije začnejo kotrolirati vse... ljudje pa so vse bolj bolani... v 70ih in 80ih smo se družili otroci da dobimo nalezljive bolezni in da je pol ...prikaži več mir... sedaj pa šutirajo 70 cepiv v dojenčke in otroci so vsi bolani, autistični, z milijon težavami ter najmanj 5 otrok ko poznam so cepiva iz normalnih naredila bebčke... mame pa zbolevajo za rakom ker se počutijo krive in pol naslendje otroke ne cepijo in so ti normalni...

    • Avatar Bianca Zvorc
      Bianca Zvorc 14:05 22.november 2019.

      Boksi - to pa NE bo držalo. Dokaži učinkovitost cepiv prosim, pol pa povej mojim 5 prijateljicam kam naj gredo tožit ker so jim postali otroci po cepljenju bebčki. Farmacevtske korporacije imajo od 1984 100% imunost, DAVKOPLAČEVALCI plačajo če se ...prikaži več kaj da dokazati, a se ne da ... no hvala bogu da so mame teh otrok poškodovanih pametne in anslendje otroke ne cepijo in so pol normalni.

    • Avatar TruthWillPrevail
      TruthWillPrevail 17:27 22.november 2019.

      Bianca, drži drži, kar je boksi napisal. Samo noben se tega ne poslužuje. Dejansko gre za obrnjeno dokazno breme, oni morajo dokazat, da ni od cepljenja in morajo dokazat od česa je. Če ne morejo dokazat od česa je in ...prikaži več je dejansko bilo pred zdravstvenimi težavami opravljeno cepljenje, je potem cepljenje tisto, ki je ustvarilo bolezensko stanje. Ne vem pa če se mora za tole zagovarjat cepilec, država ali proizvajalec. Kolkor vem bi moral proizvajalec dokazovat, a nisem ziher.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.