Slovenija
35 ogledov

"Če zmaga Zoran Janković, naj odstopi"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 22:21 25.april 2014.

    Pizde SSDSS ovske,imate mokre sanje?????

  • zztop 22:59 25.april 2014.

    Kaj je s tabo ? :)) To zgoraj so PS, a slabo vidiš? Nabavi si 5+ naočnike. Na pošti jih majo za 9.90 €. Mirno morje Dragomir. :)

  • vladek 08:14 26.april 2014.

    ha ha ha,kaj ste pa mislili,da bo Slovenka zmagala.Slovenija zemlja korupcije in opankarjev

  • dragec 06:13 26.april 2014.

    Mirkec,kako čustven izliv radosti. Kaj je temu narodu dobrega naredil tvoj pleško. SSDSS resnica, pravica,svetlost,ljubezen,ma lepo te prosim -neserji ga

  • Ronald Reagan 07:18 26.april 2014.

    dragec...peče?Pička komunajzlarska...

  • police 07:56 26.april 2014.

    ronald regan, če ti slovenija ne odgovarja pa pejt tem tvojim amerom rit lizat. iz amerike itak razen računalnikov ni nič pametno prišlo.zaradi njih smo tukaj, kjer smo.no ja roko na srce, če pa bi bili rusi bi ...prikaži več bilo še slabše.Problem nas je, ker smo ovce in ne znamo brez pastirja!!!lep dan še naprej.me pa b. k. kdo je na vlasti sam da imam jaz dovolj denarja da preživim mesec!

  • dragec 09:17 26.april 2014.

    bog ti pomagal

  • dragec 09:18 26.april 2014.

    Peče tvojo mamo pizda iz katere so te pomotomaizvlekli

  • ennanova 09:31 26.april 2014.

    Zoki, Alenka in narava potresovZdi se zelo modro reči, da po zmagi Zorana Jankovića na kongresu stranke, ki jo je ustanovil, v deželi ne bo potresa in da bo življenje mirno teklo naprej. Toda potres kljub navidezni modrosti vseeno ...prikaži več bo, le da bo nekoliko čuden. Zakaj? …http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1591-zoki-alenka-in-narava-potresov

  • mirko 01:49 26.april 2014.

    Ha ha ha ha ha ha !Pa nismo mi krivi, krivi ste si sami bebci, saj ste se med sabo zgrizli.Zreli ste za psihiatrijo, kar poglej si v časopis Delo kako se Janković smeji svojemu lastnemu političnemu pogrebu ...prikaži več in njegove stranke PS. Pa to normalen človek ne more verjet, pa de dul padeš. Končno prihajajo predčasne volitve in da zgodovina pomete psihiče na odpad. Verjetno še sedaj ne verjameš, da Bog je ?! Lahko ga imenuješ tudi nadnaravna sila, ki ureja vse v tem vesolju. Na koncu zmaga vedno svetloba, pravica, resnica, ljubezen. Odpuščamo vam za vsa zla, ki ste jih naredili temu narodu. Upam, da vam bo odpustil tudi Bog. Zbogom.

  • police 08:23 26.april 2014.

    zanima me zakaj so opankarji problem???problem je v parlamentu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.