Slovenija
36 ogledov

Čebašek-Travnik "Kako bo z mojo plačo naprej, ne vem. S tem se ne bom obremenjevala"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • patrijarh 19:29 24.februar 2017.

    P-r-a-s-i-c-a

  • valerijakregar 18:32 24.februar 2017.

    ob res minimalno večji podpori glasovanja v njen prid, se tovarišica že predstavlja kot velika zmagovalka !zdravniki, sunite v rit to nepotrebno organizacijo !!!!!!!!!!!!!parazitira izključno na vas !!!!!!!!!!!!!!!pravi krvoses.

  • Avatar Leon
    Leon 18:41 24.februar 2017.

    Oseba je bila varuhinja osebnega dohodka in ne človekovih pravic .

  • Papaja Popi 18:46 24.februar 2017.

    Če jo ni sram, je mene sram, ker imamo takšne pohlepneže.Vem, da je ni sram.Vem tudi , da je nikoli ni bilo sramVem pa tudi, da je nikoli ne bo sram.Škoda, ker moramo to sranje plačevati ...prikaži več mi iz lastnega žepa.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 20:24 24.februar 2017.

    Je odkrila da lahko krade.Pokazala je kakšen pokvarjen karakter je.

  • znalec 20:50 24.februar 2017.

    jaz se s tolko plačo sploh ne bi obremenjeval, pol bi zapravil za lahke ženske, pol pa zapil

  • Janez_53 21:49 24.februar 2017.

    Papaja, NE PLAČUJEŠ TI IZ LASTNEGA ŽEPA, ampak plača predsednice Zdravniške zbornice gre IZ ČLANARINE, ki jo plačujejo zdravniki, včlanjeni v zbornico!!! Tudi mene moti višina plače, ampak Gordana Živčec Kalan je dobivala 50 % višjo plačo (12.000 €), pa ...prikaži več se nihče ni pritoževal! Ni to malce čudno???

  • Fucky 22:05 24.februar 2017.

    Prvič v zgodovini Slovenije je imela zdravniška zbornica spodobnega predsednika - Andreja Možino. Pa so si zdravniki izbrali to babje pohlepno in razdiralno skropucalo!?!

  • primoz.g 02:07 25.februar 2017.

    ne upam rečt da je možina najboljša opcija, ampak upam rečt da več kot 6500 eur kot jih ima sedaj nebi zahteval, to pa ja.

  • jezero 07:34 25.februar 2017.

    Gospa ne podpira in ni del zdravniške roparske "elite" in jo je zato treba odrezati. Ona ni bila njihov izbor. Njo so izvolili ponižani in razžaljeni. "Elita" noče od korita.

  • francl12 07:53 25.februar 2017.

    babi je treba zabit te špegle do možganov!!!Dokler se ta banda nikogar ne boji, lahko dela z rajo kar hoče!!!

  • smuc 08:39 25.februar 2017.

    Naj gre v penzijo, da ne bo odžirala kruh nezaposlenim!

  • wester62 22:16 24.februar 2017.

    zanimiva izjava od nekoga ,ki je preden je začela delati se ukvarjala samo z tem koliko bo potegnila v svoj žep. vsi delavci prvo morajo delati in nato dobijo plačilo.ona pa preden je začela delati je hotela in hoče zelo ...prikaži večo zelo visoko plačo in to nezasluženo. to pomeni ,da do sedaj je bilo edino njeno delo izsiljevanje zelo visoke plače.zato menim da ji je samo za zaslužek in nič drugo.kot takrat ko je bila varuhinja človekovih pravic ,kjer ni naredila nič in dobivala visoko plačo ,kar je takrat uspela prek drnovška.sram naj jo bo in naj zgine

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.