Šport /sport/nogomet
5675 ogledov

Čeferin objasnil odločitev, ki trese nogometni svet: "Utrujen sem"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 13:14 09.februar 2024.

    ko slišim tole s čeferinom, me srat prime ... kontaminirana familija, globoka država bo butastim glupim slovenčkom podtaknila še tega idiota na oblast ... vse planirano, folk je vsak dan bolj tumpast in naiven, carsko

  • Plavi-mil 14:44 09.februar 2024.

    Se spomnite Štuklja pred leti iz vsakega vogala je skakal ven, isto danes bildate tega , tudi ta skače iz vsakega vogala ven, tako kot je Golob pred letom dni, delate nov obraz, vsak je SLABŠI in bolj KORUPTIVEN , ...prikaži več ljudje ne nasedejo na nov obraz, spametujte se.

  • blayo 12:10 09.februar 2024.

    Po moje je pojasnil, ne objasnil...

  • Avatar rajko55
    rajko55 05:18 12.februar 2024.

    Kakšen bullshit je tole opletanje z žrtvovanjem družine! Hčerke Čeferina so stare 30, 21 in 18 let. Kje si bil osem let nazaj? Folk je glup, če po Golobovem nategu spet to kupi.

  • Soljatar 11:45 09.februar 2024.

    ma ko jebe tega balkanca...

  • Avatar rajko55
    rajko55 12:00 09.februar 2024.

    Hahaha.... Vsi evropski mediji jasno pišejo da mu je propadel novi napad na mandat UEFA..... Naši mediji pa... želi si biti z družino. Baraba pokvarjena

    • Jernej65 12:40 09.februar 2024.

      rajko55, kaj pišeš bedarije. Možnost da kandidira še enkrat je bila skoraj soglasno podprta. Nasprotovala je samo Anglija. Res pa je, da so njegovi nasprotniki začeli širiti laži, kot to dela pokvarjeni Putler in še marsikdo. Naivneži pa nasedejo.

    • Avatar rajko55
      rajko55 15:10 09.februar 2024.

      Verjetno je resnica nekje vmes.... Ampak jaz tej barabi pač ne verjamem preveč..... Sploh pa ... naši mediji so zelo zgodaj napovedali prihod novega odrešenika....

  • optimist11 13:40 09.februar 2024.

    Novi predsednik SLO. Vsaka mu čast!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.