Svet
12 ogledov

Čehi nočejo evra

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 08:19 27.julij 2015.

    Mene samo zanima, zakaj za pufe Grčije jamčijo samo države z evrom, ne pa tudi države z drugimi valutami? Meni se zdi to diskriminatorno do držav z evrom. In ker je evro osebna okoliščina, na podlagi katere se diskriminira (moramo ...prikaži več jamčiti za pufe Grkov), sem za to, da izstopimo iz evro območja.

  • 4krogci 17:10 25.julij 2015.

    končno nekdo ki ma dost velike pirhe da se upre! Seveda se gre EU sedaj da bi čim več držav sprejelo evro, da bi plačeval pufe od grčije pa še kakšne druge države! Glede vračil pufov se pa tko prvo ...prikaži večo poravnajo od nemčije in podobnih drzav zato tudi so si tko hitro opomogli, čeprav niso zaradi krize ama nič spremenil, potem pa sele ostale drzave!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:41 25.julij 2015.

    Pametno da nočejo evra. Dokler se ne ujame isti standard kot ga ima Nemčija bo evro države ki so že sedaj na slabšem samo še dodatno bremzal. To se lepo vid na primeru Slovenije.

  • Žurnalček 18:50 26.julij 2015.

    Boljš da stih !

  • mph 17:29 25.julij 2015.

    Zanimivo, kako najbolj orgazmirajo ob težavah enih revežev drugi reveži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.