Slovenija
179 ogledov

Cena parkiranja za 100 % navzgor

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skippy 10:39 13.avgust 2015.

    Saj nihče ne pravi, da bi moralo biti vse brezplačno. Ampak dostop do plaže pač mora biti, ker je to zapisano v ustavi in zakonih.

  • titty 19:11 18.julij 2012.

    Zakaj pa bi moralo biti vse brezplačno?? Saj ni nikjer.

  • Ivan Pauman 14:45 18.julij 2012.

    Bom pa parkiral doma,pa naj vas gleda tisti iz Afrike-

  • wolfyy 14:52 18.julij 2012.

    končno ste poslali nekam to vprašanje :)to vprašanje pošljite še na ostale ki zaračunavajo plažo: simonov zaliv (slednji sicer le lupijo nevedneže, ker še nikoli nisem plačal), camp lucija (če se ne motim je plaža del campa in ...prikaži več je v celoti ograjena (naj nekdo to potrdi), pa še se najbrž najdejo patroni :)

  • Bučka 15:35 18.julij 2012.

    Poleg vsega so pa na plaži še tuši za plačevat!! In ob šestih popoldne, ko je večina kopalcev še na plaži, lepo zaklenejo wc-je.. Brez komentarja, res.

  • polonamov 15:51 18.julij 2012.

    Hvala za informacije. Smo že poslali vprašanja tudi drugim.

  • Bučka 23:33 18.julij 2012.

    kdo je pa rekel, da mora biti VSE brezplačno?

  • privat 06:44 19.julij 2012.

    probajte pri kliničnem centru parkirat...za bolane ljudi!! Izgleda da je jankovićić lastnik teh parkirnih prostorov..

  • privat 06:46 19.julij 2012.

    jaz sem rekel ...sej ni vse kapitalistično...zakaj pa zdravstvo tako samo za njih ne uštimajo?? Naj celotne račune v zdravstvu plačujejo vsi ki imajo dobre prihodke..to so direktorji ,vladni uslužbenci itd..Zakaj je pa v visokih stroških ..jaz zate ti zame..socializem???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.