Slovenija
30 ogledov

Cene iste, kupcev pa manj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dino.sepe 11:46 02.julij 2013.

    Kupci smo že kar nekaj časa pazljivi in vse bolj nakupujemo po pameti. Veliko več nam sedaj pomenijo kartice zvestobe in pa razne ugodnosti, ki nam jih nudijo podjetja. Jaz recimo veliko privarčujem z kartico zvestobe pri Tušu, pa tudi ...prikaži več sicer se mi zdijo cene pri njih gledeno generalno najbolj ugodne. In imajo tudi največ slovenkih izdelkov, predvsem zelenjave in sadja. To je pa tisto kar kupci znamo ceniti :)

  • LJ24 10:24 02.julij 2013.

    Dvig DDV, zmanjšanje javne potrošnje, pomanjkanje investicij,...Se Alenčica sploh zaveda kaj to pomeni za BDP in ekonomijo???? Bomo pač prodali vse kar imamo (pa zraven pokasirali provizije)....

  • spenjac 10:56 02.julij 2013.

    Seveda bodo kupci sedaj pozornejši - očitno pa niso bili pozorni, ko je Špar mesec nazaj precej dvignil cene :)

  • dp 11:11 02.julij 2013.

    čez mejo kupujemo cenejehttp://www.simplymarket.it/pdv.php?id=1209

  • NeAnonimni 11:31 02.julij 2013.

    Vseeno mi je za slovenijo, dokler jo furajo uničevalci gospodarstva in tajkuni. Po izdelke bom pa tedensko hodil v avstrijo. Iz ljubljane.. Dobr da mam velik avto, gre velik stvari notr.

  • Bizgec 09:22 02.julij 2013.

    "A v trenutnih razmerah, ko so potrošniki že tako zelo pazljivi pri svojih nakupih in bodo zaradi dviga stopnje DDV v teh dneh še toliko pozornejši na spremembe cen, vseeno ni pričakovati, da bi si prodajalci to dovolili," še pravi ...prikaži več NovakMhm. So jih dvignili ze kak teden ali dva prej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.