Avto
513 ogledov

Cene mleka in vode še precej bolj odstopajo od goriva na AC križu

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gigiiinjo 09:23 29.december 2016.

    mah ljubljančani pa njihove pomanjševalnice. zveni predvsem pedersko ampak hej! kdo bi jih razumel :D

  • McClain 09:04 29.december 2016.

    spet silno močvirsko novinarstvo; čokoladni jajček. Pa kaj vam je s tem jajčkom? Jajce je jajce, tisto jajce. Nikakor ni tisti jajček, kot tudi ni tista frizer niti tisti miza. in tako dalje do zlate medalje...

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:40 29.december 2016.

    živila na bencisnskih servisem morajo biti draga ,pa saj če bi bili konkurenčni z drugimi ,bi tankali le nekaj ljudi ,saj ne bi prišel niti do pumpe,gorivo pa bi lahko bilo ceneje saj ta namen ima bencinski servis

  • Avatar Leon
    Leon 13:46 29.december 2016.

    To je projekt Cerarjeve vlade ! Saj druga pa nič niso naredili kot vse skupaj podražili !

  • otohazza 13:47 29.december 2016.

    nič ne omenja kuhančka.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:31 29.december 2016.

    Na črpalkah se ne kupuje druzga k gorivo. Ostale stvari se kupujejo tam samo če imaš preveč denarja in bi jih rad spodbujal pri njihovem nategovanju.

  • Tone Gerbec 06:42 30.december 2016.

    Ma madona ljudje , trgovin je polno ,vsi živimo pa od dobička , torej če vam je predrago kupujte drugje. Imamo pa predrago gorivo , to je pa res. Me pa zanima če sprašujete za ceno ,ko potujete proti morju ...prikaži več na hrvaškem ali na smučanje v Avstriji. Cene so pač odraz povpraševanja in ker so avtoceste prometne je tudi povpraševanje večje.

  • Zverca 09:11 30.december 2016.

    jao, haha, kaka drama. Tako je že od nekdaj in na vseh AC po Evropi. Ista zgodba recimo velja za letališča.

  • wolfyy 18:29 29.december 2016.

    glede nato da na črpalki dobim 1,5l vode v roku pol minute, v merkatorju potrebujem pa 15min hoje da sploh dobil tisto vodo in potem še 10min čakanja na blagajni, da se zadeva zbudi: ja raje dam kak eur več, ...prikaži več da sem čimprej nazaj na poti. osebno bi ukinil še loterije, cigarete in pa plačevanje položnic na črpalki, ker to pobere ogromno časa na blagajni.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:33 31.december 2016.

    Greš v majhno trgovino pa je.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:34 31.december 2016.

    "Me pa zanima če sprašujete za ceno ,ko potujete proti morju na hrvaškem ali na smučanje v Avstriji. "Da

  • Notsocommon 12:53 29.december 2016.

    In to so odkrili leta 2016? :) Pa saj je isto tudi pri vas - če hočeš oglas na vrhu, kjer ga vidi več ljudi, boš plačal več - normalno, ane?Lahko bi recimo "odkrili" da ima Petrol pumpo ...prikaži več v Kranju na Primskovem, kjer so cene skoraj enake cenam v Lidlu/Hoferju;) Če sem pravilno razumel tam testirajo finančno smiselnost, da bi bile cene na vseh njihovih servisih (skoraj) enake cenam v trgovinah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.