Slovenija
10842 ogledov

Cene še kar divjajo: To se je aprila najbolj podražilo

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 14:19 28.april 2023.

    Ja saj hodimo po nakupih in GLEDAMO cene, nehejte s temi bednimi članki. Aja ko je vladal Janša je pa vse blo zastonj?????

  • Naklonsky 12:59 28.april 2023.

    Avtorji prispevka lažejo. Mr. Taubi pojasnjuje, da se je cena živil znižala in se še znižuje!

    • Vrtnica 14:32 28.april 2023.

      Ha Ha za Goloba je vse pocenilo !! Kaj lažete.

    • Ender3 16:07 28.april 2023.

      Aktivist-a iz kleti ne vidite, da se draži tudi drugim okoli nas. Bo za njihovo inflacijo tudi Golob kriv ? Z Janezom pa, bi se cedila med in mleko mar ne..to je že večkrat dokazal !

    • Avatar NX11
      NX11 10:22 29.april 2023.

      Še vedno smo bolje živeli pod janezrm kot pod levaki.

  • oneh 12:07 28.april 2023.

    Le kaj lažete in zavajate?! Poslušajte Goloba, kako se je košarica osnovnih živil pocenila za 25%. Zato, ker temu verjamemo pa imamo svobodo in levaki plešete.

    • Ender3 12:52 28.april 2023.

      Dežurna budala @oneh samo, da omeni Goloba dobi čustven izliv. Raje verjami svojemu dušnemu pastirju, on laži in manupulacij ne pozna in vedno so vsemu drugi krivi..

    • Naklonsky 13:01 28.april 2023.

      Tako butast printerja, da si še minusa ne zasluži!

    • munja 14:21 28.april 2023.

      Ender, ne ponižuj in ne žali komentatorjev, ker boš naletel na nekoga, ki te bo tožil zaradi tega. In prav privoščil bi ti, obsedenec z jj!!! VSAK IMA PRAVICO DO SVOJEGA MNENJA, RAZUMEŠ!!!

    • Ender3 15:00 28.april 2023.

      munja že, že do svojega mnenja?. Eni ste plačani, da izražate mnenje dugih..Sicer se ne bi odzivali samo na takšne prispevke. Kaj na ostale npr.športne, kulturne..ste pa imuni. Morda pa, nimate honorirana mnenja zanje..Spoh pa, za vas prikletnike velja, da ...prikaži več vas ni toliko da bi ustvarjali problem..Obilo nick imen še ne pomeni, da vas je za celi vrtec..S tvojim idolom pa nisem obseden in to velja za večino razumnih sodržavljanov.

    • munja 15:16 28.april 2023.

      ender, vem, da s svojimi možgani težko dojameš, da v Sloveniji obstajajo tudi ljudje, ki so člani drugih strank ali pa so strankarsko neopredeljeni, ker ti poznaš samo Svobodo in SDS. Ozkoglednež in za mene še vedno obsedenec z jj!!! ...prikaži več In ne trosi laži - še enkrat - ne ponižuj in ne laži, ker boš sodno preganjan.

    • Ender3 16:00 28.april 2023.

      munja👎hvala za opozorilo. Če se kdo sramoti ste to mladci z mnogimi up.imeni, ki ste rekrutirana in plačani, da širite propagando maloumja.In zakaj bi bil sodno preganjan? Ker izražam osebna stališča brez političnega ali verskega prepričanja.Morda, ker nasprotujem vašim ideološkim ...prikaži več stališčem in komentarjem.Pri 70 imam še toliko možgan in pameti, da vem, da to kar počnete ni vredno politike stranke,ki jo branite,Temu bo konec naredila vlada, ko bo uredništvom naložilo in onemogočilo komentiranje.

    • munja 17:46 28.april 2023.

      Zahvalil se bom bogu ali pa ne vem komu, če bodo ukinili komentarje, vsaj ne bom gledal tvojih neumnih, lažnivih, zavajajočih, prikletnih, ponižujočih in laži polnih komentarjev. Pa ne ponavljaj eno in isto, kot papiga, ki se nauči dva stavka ...prikaži več in jih potem ponavlja v nedogled. Sem pa v zgornjem komentarju napisal, da sem strankarsko neopredeljen, pa si to enkrat zapomni budalo neumno, kretensko, maloumno, plačano, z opranimi možgani, če jih sploh imaš - sem se spustil na tvojo raven komentiranja.

    • Ender3 20:41 28.april 2023.

      munja👎 ojoj na moj nivo? .S kakšno izbrazbo in znanjem razpolagaš, da se hraniš po forumih. Jaz imam za seboj uspešno delovno kariero sedaj pa, veliko časa da se ukvarjam s primitivci tvoje sorte. Brez vzgoje, kulture, izobrazbe ,služite protivladni ...prikaži več propagandi bedne stranke. Res je, premlad si za politiko, maloumje pa ti omogoča, da se z njo hraniš..

    • munja 08:48 29.april 2023.

      Ha, ha, ha, po tvojih komentarjih sodeč, nimaš vrtca, ne pa uspešne delovne kariere. Sicer pa, kot rečejo, lastna hvala, cena mala. Pa hvala na komplimentih, drugih besed tako ne premoreš. Če imaš veliko časa, pojdi delat na kmetijo, da ...prikaži več boš od neke koristi, pa še kmetom ne bo treba stavkat, ko bodo imeli pridnega delavca. Pika, amen. Zaključujem komentiranje z obsedencem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.