Avto
4174 ogledov

"Cene v oglasih so namenjene privabljanju kupcev"

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • abfall 10:01 19.november 2021.

    Pozdravljam informativnost tega članka. Za manj ukega kupca ima visoko dodano vrednost. Menim, da spadam med bolj zahtevne kupce in se ne zadovoljim s pavšalnimi odgovori namenjeni "raji". Vedno hočem razumet, kaj mi govorijo, zato postavljam podvprašanja. Pri tem odgovori ...prikaži več velikokrat ne pijejo vode. Na razpoloženju prodajalca vidim, kako jim pada zanimanje za prodajo. Vedo, da na kupca kot sem jaz pride 10 kupcev, ki jih lahko v trenutku "obrnejo" - na koncu štejejo le prodajne številke.

  • rd2dmk2 10:06 19.november 2021.

    naj mi nekdo razloži zakaj je avto na lizing cenejš kot na gotovino, no na enkraten znesek ? jest vem za razloge iz italije 20 let nazaj, ko so to začel tam izvajat. takrat si tam dobil avto na lizing ...prikaži večg za 50 % cene če si ga želel plačat v trenutku. zakaj ? ker je lastnik salona imel preveč dobička in plačal hude davke, tako pa je prihodek delil na leta, ki so bila slaba. tak je bil njihovo odgovor, seveda me smemo pozabit da so sovoje dodale banke, ki so prišle na svoj račun. pri nas pa? čakam ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.