Pod streho /pod-streho/nepremicnine
95283 ogledov

„Nestrpno sem pričakovala cenitev in doživela hladen tuš“

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • villa 18:22 21.marec 2021.

    Treba po kredit v Avstrijo, v Borovlje, ki jo upravljajo zamejski Slovenci, ki tam zivijo in ki se navzeli avstrijskih navad in poslovanja, beri postenja, kjer vse transparentno in brez skritih zank in drobnegs tiska. Tu pa samo lopovscina, ne ...prikaži več mores nobenemu vec zaupati in samo se stanje casa, da vse propade. Mogoce pa tako se bolje, da pride tujec in uvede red, disciplino in odgovornost.

  • rd2dmk2 21:18 21.marec 2021.

    torej moj vidik ima 2 točki. prvič cenitev je mala, zato da če pride do rubeža ,se stvar oceni na cenitev in se tolk izplača lastniku, potem pa prodaja po juhuhu ceni. drugič pa me tole vse skupaj moti takole, ...prikaži več, naredim hišo, vse moderno tČ, fotovoltaika, el. polnilnica, comp. nadzor, ogrevanje , klima, vse super, potem pa gremo prodajat in se stvar oceni glede na prodane tri skednje v zadnjih 10 letih v okolici. ma dejet no, mam RR in ker so bili v kraju prodani samo clioti, je RR vreden nič?

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 13:22 21.marec 2021.

    Škoda, ker krediti v švicarskih frankih ne obstajajo več!

  • ivo5 19:46 21.marec 2021.

    Zelo pomembno je, kdo je naročnik cenitve. Če je banka, pomeni da je cenitev nižja (nenapisani mali dogovor med banko in cenilcem), ker banka želi imeti večji % vrednosti rizika vrednosti nepremičnine zaradi (večja varnost banke) morebitnega neizpolnjevanja mesečnih obveznosti ...prikaži večbveznosti bodočega kupca. Če je naročnik investitor-kupec, si želi realno (v velikih primerih pa višjo) cenitev, da ustreza pogojem bank. Resnica je na sredini oz. ponudi na trgu, pa vidiš po koliko so hruške.

  • dejan20 20:37 21.marec 2021.

    Ce nepremicnino preplacamo se ne pomeni da je toliko tudi vredna.

  • Avatar Leon
    Leon 16:36 21.marec 2021.

    Banka ne dela v interesu komitentov ampak je v rokah političnih strank preko svojih nadzornih organov .

  • ratko43 09:27 22.marec 2021.

    Klasika. Tak kot je ze 1 na zacetku opisal!!! Men so ocenili hiso na 80. 000, da bi dobil manjsi kredit. Ko sem jo prodal je sla nedokoncana za 125.000.

  • Albatroz 14:43 21.marec 2021.

    Lahko bi pomagala država.

    • blayo 15:43 21.marec 2021.

      ...al pa dobri ljudje, ki živijo v podnajemniških stanovanjih, ki bi s prostovoljnimi prispevki pomagali ubogi revi, ki si ne more privoščiti niti ene hiše...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.