Zdravje
14829 ogledov

Neverjeten naval na cepljenje po zaostritvi ukrepov: Tako kaže po regijah

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 08:52 17.september 2021.

    točno 2 dni je bila vrsta na Metelkovi, danes že nikjer nobenega...pač ovce so letele v vrsto takoj ko jim je malo zaškripalo, to je pa to...ali pa jih delodajalci posiljujejo s temi ukrepi...žalostno...to je nauk za prebivalstvo, da država ...prikaži več samo jemlje in zahteva, daje pa nič...tako da imejte v mislih v prihodnosti...raje brez računa pa nej se država jebe!!

    • lovro4 09:14 17.september 2021.

      Lepo si povedal, bravo. Naj se jebejo vsi skupaj. Tale tvorba, eni ji pravijo država, pa naj zgnije ali zgori. Čim prej, tem boljše.

  • lovro4 09:10 17.september 2021.

    Še goveda ne gredo sama v klavnico. Za kaj takega res rabiš posebno vrsto bitij. Ne da se mi več ubadati z njimi. Padli pač na IQ testu, kot je rekel Mitterand že davno. Morda pa je res tako še ...prikaži več najbolje. Svet bo, če že morda ne lepši, pa vsaj intiligentnejši.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:21 17.september 2021.

    To je pač odziv na to, da ste narod stisnili v kot....To, da so vaša dejanja neustavna, protizakonita in kaznivo dejanje, ki ima za posledico zapor, trenutno (še) nikogar ne zanima....Ampak "za vsako rit palca raste"...

  • rd2dmk2 10:32 17.september 2021.

    torej meni nekaj ni jasno. država cepi z "nedovoljenim" tretjim odmerkom, zadaj pa pušča ne cepljene, ki si to želijo, ker jim zmanjkuje časa in cepiv ( primer Kranj, berite članek na ž24). torej kaj vam je važno, da ljudi ...prikaži veči cepite ali da porabite cepiva? glede požitvene doze pa seme ki ga posadite v puščavski pesek , ne bo vzklilo.. cepivo, ki ga daste v telo z napol mrtvim iminskim sistemov ne zgradi obrambe. dajte starejšim , vitamine in minerale, ne pa tretjo dozo.

  • dd 11:52 17.september 2021.

    Sedaj, ko necepljeni ne smemo na avtobus, vlak,.. tako tudi na cepljenje ne moremo. Ha ha, pa tako "pametni" ukrepi.

  • jezero 12:10 17.september 2021.

    Hvala Bogu, da ima Slovenija g. Jelka Kacina z njegovim prodornim umom.

  • rd2dmk2 10:44 17.september 2021.

    stane adamič, jest delam v tvoje dobro.. pridi na ulico pa mi v obraz povej da sem fašist.. te kaj zanima, kaj ti bo na to dejal moj advokat..? tako pa žališ nikogar, ker smo anonimni. si junak, res.. pa ...prikaži več. pa povem da sem proti, in podam nek argument, me zato nimaš pravicezmerjat z fašistom. amapk kot je že Menart zapisal : za desne bil sem levi pes, za leve desna uš. in zmerjat in žalit znajo taki, ki nič drugega ne znajo.

  • Ender3 13:25 17.september 2021.

    Sosedi so se zelo sarkastično odzvali na prekomerno in nesorazmerno ukrepanja naših, sprejeto, kar z dopisno, zoom sejo. Od 4.32 min.dalje https://youtu.be/LOBy5lAV8Dk

  • Avatar Leon
    Leon 14:34 17.september 2021.

    Včeraj je nacionalni koordinator za kampanjo cepljenja proti covidu-19 Jelko Kacin......fantje ne se hecat ! Bazenski tehnik ali čistilec !

  • Stane Adamič 10:30 17.september 2021.

    Zanimivo, vsi ti anticepilci, zdraharji in ne vem kaj še se skrivajo za zatemnjenimi profili. To mi daje misel, da za njimi vedno stojijo ljudje drekomešalcev zbranih v skupinah levih fašistov.

    • Ender3 11:03 17.september 2021.

      A.M spet levi, ali ti tudi živiš samo desno hemisfero ali se samo pretvarjaš, da si S.A.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:07 17.september 2021.

      Pojem "levi fašist" pove vse o izobrazbi ali IQ- ju pisočega..Pogojno bi se morda lahko uporabil le termin "desni komunist", če pogledamo vodjo SDSsovcev..

    • oneh 13:22 17.september 2021.

      Res ni potrebno ob fašist pisati levi. Itak je vsakemu jasno, da so tako nacizem kot fašizem in komunizem vrste socializma. Fašisti so se klanjali domačemu Bogu, komunisti pa tujemu Bogu (Stalinu). Zločinci pa so vsi. Ker se danes klanjajo ...prikaži več domačemu Bogu (Kučanu?) in trdijo, da niso komunisti je logično kaj torej so- levi fašisti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.