Avto
31 ogledov

Čeprav stavkajo, bodo izvajali poostren nadzor

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 10:02 14.marec 2016.

    Glede na spodnje komentarje bi v Sloveniji verjetno bolj zaleglo, če bi javna zdravstvena zavarovalnica izterjala stroške zdravljena za neprivezane v vozilu. Podobno kot zavarovalnica poskuša izterjati stroške popravil vozil v nesreči, če je bil povzročitelj pod vplivom alkohola ali ...prikaži več vozilo ni bilo tehnično brezhibno.

  • vzev 09:12 14.marec 2016.

    Pač še en način za pobiranje kazni. Če nisem pripet ne ogrožam nikogar, pa sem kljub temu kaznoval.

  • vzev 09:56 14.marec 2016.

    Če grem npr. nekaj delati na svoji strehi hiše imam tudi verjetnost, da padem dol, ker se ne privežem s kakšno vrvjo. Ali sem zato kaznovan? Pa kolikor vem primerjajo trk s 50km/h, kot padec z 10m. Tako, da je ...prikaži veče to namenjeno samo za pobiranje denarja, ker ne ogrožam nikogar drugega, kot sebe. In sam lahko delam še precej bolj nevarne stvari, pa me zato ne bo nihče kaznoval.

  • tomaz 10:00 14.marec 2016.

    Mal jim je pa dala afera mislit...končno so dojeli, da ni sindikat tisti, ki lahko odreja akcije in naloge, ampak je za to pristojno le vodstvo policije...

  • tomaz 10:04 14.marec 2016.

    Pepe, po eni strani imaš prav, po drugi pa ne...če vsa leta plačuješ v zdravstveno blagajno, si že vnaprej tudi plačal tak "riziko" zdravljenja...

  • vzev 10:04 14.marec 2016.

    Zaradi mene se strinjam. Samo, da mi policaji nehajo težiti za pas, ko se npr grem zapeljati par km, do svoje njive. Kjer se vozim po cesti, ko tako ali tako ne moreš peljati več kot 40km/h.

  • dimnikar 10:55 14.marec 2016.

    Ne. Če kršiš zakone, moraš plačati več. To je menda intuitivno in logično. Zakaj bi nepripeti višali premije tistim, ki pravila upoštevajo? Bedarija.

  • max 10:59 14.marec 2016.

    In stavka je potiho in brez pompa končana. Dobili bodo kar jim vlada ponuja ( nič), in spet začeli usklajeno polniti proračun. Hlapec je vedno hlapec.

  • Dare Dado 11:38 14.marec 2016.

    polnenje proračuna in nič drugega, lopovska država, nikomur ni zaupati

  • Dare Dado 11:40 14.marec 2016.

    policaji pa delajo na veliko prekrške in noben jim nič ne more, spet neki privilegiji, gnila država

  • vidivse 09:25 14.marec 2016.

    Seveda ogrožaš ! A si kdaj razmišljal, koliko stane rehabilitacija po prometni nesreči (seveda če preživiš) in koliko vse to stane? Če imaš družino ali si razmišljal, da lahko ostanejo brez očeta brez moža ... Ali sploh razmišljaš ... Škoda ...prikaži več besed za take neodgovorne komentarje !

  • tomaz 10:02 14.marec 2016.

    Saj ni važno, zakonodaja ti določa, da moraš biti pripet in ne policaj....tvoje pa je ali reskiraš in tako kršiš zakon...no če sem čisto odkrit, tud sam ga včasih..

  • Pepe007 10:42 14.marec 2016.

    Saj tudi to, da te zavarovalnica terja za škodo, čeprav si spil dve pivi in prej 30 let plačeval zavarovanje, verjetno ni ravno najbolj pošteno. Ali da ti v primeru, ko nisi nič kriv, zavarovalnica povzročitelja ponudi "ekonomsko totalko", ki ...prikaži več ne zadošča, da bi imel vozilo kot si ga imel pred nesrečo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.