Slovenija
19 ogledov

Cerar: "Govoriti so želeli o Mercatorju"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 19:24 12.december 2014.

    Bravo Cerar ...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:31 12.december 2014.

    Hrvati hotl ste Mercator pa ga kr mejte...ne pa zdj jokcat za usluge al pa izsiljevat za ugodnosti.

  • macko 21:09 12.december 2014.

    "papak" že mogoče, ampak tudi slepa kura zrno najde.....

  • Hi5 22:26 12.december 2014.

    Tako treba. Hrvati so pichke.

  • vladek 08:49 13.december 2014.

    Miroslav (bolj Hrvaško kot Slovensko ime) nekulturni komunist,kaj pa češ druzga pričakovat

  • stanekos 10:04 13.december 2014.

    Napol pismen slovenceljn. Še maternega jezika ne obvladaš. Podalpski 'Mujo'.

  • stanekos 10:06 13.december 2014.

    Največjega papka so včeraj ob vsesplošnem meketanju drobnice iz zapora spustili.

  • stanekos 10:09 13.december 2014.

    Matej Lahovnik. Kakšna ničvredna kreatura. Nesposoben minister, ki ni prenesel kritik in je rsje stran zamenjal. Eden tistih, ki si je roke umazal pri TEŠ6, zdaj se pa udinja hrvaškemu gospodarju.

  • ljimonad 10:38 13.december 2014.

    bravo premier, kaj pa se ima za pogovarjati z hrvaškim tajkunom, katerega v njegovi državi smatrajo za velikega lopova, pa tale karikatura iz šaleške, kdo pa je on da bi predlagal takšna srečanja. ko je imel moč in oblast je ...prikaži več vse zavozil, nato stisnil rep med noge, sedaj pa lepo komentira in pametnjači na vse strani. kmalu pa bi znal tudi on proti dob-u, sam če se bo do konca raziskalo kdo in kako je obogatel na teš-u. lahovnik je skoraj zanesljivo eden tistih, ki so imeli prste zraven.

  • ljimonad 10:39 13.december 2014.

    halo janševec klobo, veš kaj pa si ti, navaden ritoliznik....

  • mib 10:51 13.december 2014.

    Še en dokaz, da Cerar nima nikakšnega stika z realnostjo! Dejstvo je, da se posli sklepajo v gostilni, na golf igriščih in podobnih dogodkih. Pred leti sem gledal intervju z g. Kovačičem iz Krke, razlagal je, kolikokrat je bil pijan ...prikaži več v Rusiji. Da sicer ni ponosen na to a tako se pač tam sklepajo posli. In kje je danes Krka..? Kar se Todoroviča tiče, sem zadnji, kateremu bi prodal Merkator a sem žal tudi zadnji, ki lahko o tem odločam. Dejstvo pa je, da je za javno upravo in borzo za brezposelne, tretji največji zaposlovalec v državi in je pač treba tako k njemu tudi pristopiti in mu pač stisniti roko, saj z drugo roko pa si lahko držiš krono, da ti ne pade iz glave. No zgleda, da pa bomo pa mi načelni, pravni pa ne vem kaj še, pa četudi za ceno revščine!

  • KLOBO 17:33 12.december 2014.

    Cerar je največji papak kar jih premorejo Butale !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.