Slovenija
537 ogledov

"Cerar je pokazal sočutje do usode človeka"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fulmmer 18:38 21.november 2017.

    Cerar, torej če bi bilo za rešit tvojega otroka ali sosedovega, kaj bi naredil? V SLO je ogromno ljudi, ki ne vedo kaj bodo jutri dali na mizo, ti se pa ukvarjaš z lenuhom in dezerterjem iz tretje države. Sicer ...prikaži večr mislim da sem dokaj vljuden, ampak ne zdi se mi da bi te vikal....

  • maresem 19:35 21.november 2017.

    Kdaj bo p aCmeravec pokazal sočutje do slovenskega malega človeka, ki ne vidi izhoda??? ta sprijeni kvazi ustavni pravnik je zame eno navadno govedo.

  • Plavi-mil 18:39 21.november 2017.

    Da sem jaz etični in moralni ustavni pravnik in da tako gladko povozim vse inštance v državi, se skrijem od sramu, da me nikoli več ne vidijo .

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 08:33 22.november 2017.

    Sočutje do tujcev prinaša politične točke pri "humanistih" zato ker ti "humanisti" v bistvu gledajo samo na to, da se fino ven pokažejo po novicah po radiu, TVju...Sami itak ne bi vzeli niti enega tujca pod svojo streho - pa ...prikaži več bi to zahtevali od vseh ostalih,kateri menimo, da je potrebno najprej za svoj narod poskrbet.Če pa skrbiš za svoj narod, pa ne dobiš političnih točk pri medijih - kjer je seveda najpomembnejše.Smo vidli zdaj na predsedniških volitvah - voli se politične točke, ne domoljubov.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 08:42 22.november 2017.

    Sicer pa pozivam vlado (pa ostali bi tudi lahko). Za vsakega rešenega domačega državljana, s praga revščine, smejo pomagat enemu tujcu. Več kot bodo pomagali domačim, več tujcem smejo pomagat. In seveda, tujcem prepovedat pomagat, če domačih ne rešujejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.