Avto /avto/na-strom
13248 ogledov

"Čez noč" so se električni avtomobili čudežno pocenili

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:49 15.april 2021.

    Nič novega. Subvencija je zmeraj posredna pomoč industriji preko potrošnika. Na račun davkoplačevalcev ...

  • alen04 08:06 15.april 2021.

    kljub znižanju cen, še vedno nedosegljivo za nekoga, ki ima minimalca ali kakšen € čez. Še bomo dizelaša trajbali.

    • la 15:23 15.april 2021.

      Dizel se ne splača več imet,je dražji od bencina ,poraba pa med bencinarjem ni neke razlike,potem ti dizel se pokvari si pa totalno v minusu .Če imaš srečo pa mogoče ti rata .Za zelo dolge relacije pa je še razumno,drgač pa čisto nič več

    • alen04 10:21 16.april 2021.

      vsak dan naredim vsaj 100 km, služba dom. Še se splača dizel. Elektrificiranega se še dolgo ne bo kupovalo za cene kot jih prodajajo. Po eni strani zelena energija, po drugi strani cene, da ne plačaš te energije, kakorkoli obrneš.

    • la 19:48 16.april 2021.

      tudi jaz naredim v službo cca 100km pa sem prešaltal na bencinarja,se je dizel pokvaru ,katastrofa cena popravila.bencinarja zrihtat pa mala šala pa še crkne komaj kdaj kaj.pozimi prava uživancija bencinar,niti zakašlja ne .dizel pa kok sem že napisal če ...prikaži več maš srečo ja če ne pa .Jaz ne kupujem nove avte in je bencin boljša izbira,za nove je pa druga pesem

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 15:16 15.april 2021.

    Nujno, prodaja pač ne steče. Bo potrebno še kaj drugega, tudi na drugih področjih. Cene za potrebe mestnega transportiranja so to še vedno precej previsoke. Za izven mesta pa niti v osnovi niso konkurenca.

  • rd2dmk2 08:32 15.april 2021.

    brez skrbi , bodo dobil nazaj not, baterije bodo manjše, materiali bolj slabi, itd. je pa jasno da so do sedaj kamot imel visoke cene, ker so itak večino avtov pokupila podjetja. tu se pa stroški čist drugače računajo, , ...prikaži več ker če kaj zmanjka, potem pa delavcu se vzame pri plači. važno da direktorji in lastniki in delničarji mastno služijo. če že drgač ne pa z provizijami.

  • ode 19:13 15.april 2021.

    Še bolj se bodo pocenili, sicer bodo drug za drugim zapirali tovarne. E avtomobili, kakršni se trenutno proizvajajo, nimajo nobene prihodnosti. Tega se še kako zavedajo proizvajalci, ki hitijo s prizvodnjo in prodajo, da bodo vsaj nekaj od vloženih milijard ...prikaži več dobili nazaj. Musk je vse zajebal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.