Slovenija
206 ogledov

Čistila ploščice, da bo nekoč biologinja. Zdaj jo lahko prehiti "frišna s faksa"?!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blueone 13:37 28.november 2015.

    naš sistem je tak, da ni sistema...ne ve se kdo pije kdo plača...našim birokratom se ne, da aktivirat sivih možganskih celih...le zakaj bi jih saj so zasidrani na dobrih položajih in prejemajo visoko plačo...

  • pulse 20:12 28.november 2015.

    To je navadna, protiustavna starostna diskriminacija, ki je prepovedana celo v ZDA, pri nas pa se jo gre nihče drug kot vlada, ki smo si jo izvolili...

  • Marta Rataj 16:59 12.marec 2016.

    wtf?????????

  • Tea Teych 20:53 28.november 2015.

    Ja, mi, ki že drugo desetletje pridno in pošteno polnimo državno blagajno. Mi, ki se iz meseca v mesec znajdemo kot se vemo in znamo. Mi, ki ves ta čas tiho spremljamo vse ukrepe te pokvarjene države in jih izpolnjujemo, ...prikaži več četudi včasih izredno težko, v solzah in polni besa, mi ki smo pretpeli vsako luknjo na pasu, ki so jo iz meseca v mesec bolj in bolj zategovali v državni upravi, mi bomo spet drugo, ma ne drugo, dvanajstorazredni državljani, katere nas spet klinc gleda. Trudimo se, delamo, se potimo, prilagajamo, iščemo, prosimo, selimo, podrejamo, samoizobražujemo, izpopolnjujemo, dokazujemo, dobesedno se mečemo na kolena in trepalnice... ja, tistim so z ministrstva s tem razpisom jasno pokazali sredinca in jezik. Hvala Slovenija, ker tako lepo delaš z nami, z mojo družino in z našimi otroki. Predlagam, da se mi nekdo z mimistrstva ali vlade javi, pa da za vsak 5 let zamenjava položaje. Izredno si želim vsaj 5 let ne skrbeti za to ali bom svojima otrokoma lahko naslednji mesec dala n

  • dimnikar 08:50 28.november 2015.

    Torej bo generacija, ki je zaradi dolge zaposlitvene krize najbolj trpela, trpela še dalje. Odlično. Kretenizem.

  • jakec1575 10:51 28.november 2015.

    Sf**** so to generacijo. Poznam veliko primerov. In nihče ne bo za to odgovarjal. Znašli so se, kakor so se. C'est la vie. O tem bi se morali dreti največji hejteri na ulicah in forumih. Ne pa o zakonih o ...prikaži večo istospolnih in še čem drugem. Mimogrede, sedaj imate priloznost 2500 otrokom polepsati praznike. Kaj pa naši? Zdaj se lahko izkazete vsi tisti, ki ste begunce brcali v mraz na travnike.

  • Ferluci 11:32 28.november 2015.

    Jasno, pomembni so samo učitelji oziroma FDVjevci. Razumem, da je mlade, ki zaključijo šolo treba takoj zaposliti. Toda spet so prikrajšani tisti, ki so med krizo in do zdaj ostali brez zaposlitve. Za njih pa se politikom sladko j**e. Spet ...prikaži večt eden izmed nešteto primerov pavšalnega reševanja nesposobne cmerave vlade.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.