Slovenija
109 ogledov

Člani sveta OI zahtevajo razrešitev generalnega direktorja Janeza Remškarja

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 19:04 13.julij 2015.

    Človek dobi občutek, da je tale Brecelj ena večna zgaga. Naj ga že hudiča postavijo za direktorja, pa bodo videli. Mislim da ljudje, ki preko medijev perejo umazane cunje kolektiva, tja ne spadajo. Nad Remškarjem je pa tudi menda še ...prikaži več kdo, da ga odstavi, če ni dober.

  • Papaja Popi 16:12 13.julij 2015.

    Bedaki.Vse v naši gnili državi propada.

  • kranjskias 18:50 13.julij 2015.

    jest osebno mu dam prav in verjeno je en kup stvari, ki se nikoli ne bodo zvedle, sem po sili razmer pacient OI in na lastni koži občutim, ko si navaden lolek v sistemu, če bi bil naprimer Bavčar bi ...prikaži več me verjetno po rokah nosil.........

  • kapibara 19:25 13.julij 2015.

    Kor bavĆarja.. ? Bi pa najmanj tako moral biti bolan..

  • dragec 20:47 13.julij 2015.

    Misliš tvojo...

  • dragec 17:23 13.julij 2015.

    Tako je, takoj privleči plešastega na oblast in v SLO se bosta cedila med in mleko

  • dragec 17:24 13.julij 2015.

    No...no,to je tvoj slab občutek

  • dragec 17:25 13.julij 2015.

    Kokane, predlagam tebe za predsednika vlade

  • Senior 15:57 13.julij 2015.

    Slovenija je res gnila na vseh koncih! Naši politiki in vodilni kader države so popolnima nesposobni in bi bilo najbolje, da vsi odstopijo, od predsednika države navzdol!

  • Koka 16:43 13.julij 2015.

    Vsi, ki bi v tej državi morali pokazati svojo kvaliteto, sposobnost, izobraženost ... so pokazali, da so navadni loleki, in kot taki nesposobni vodit državo, gospodarstvo, zdravstvo, socialo ...Med vodilnimi loleki po mojem mnenju pa so politiki , sodnik ...prikaži več in zdravniki ! ZRESNITE SE !!!

  • jakec1575 17:04 13.julij 2015.

    "Najprej se ti posmehujejo, potlej se borijo s tabo in na koncu zmagaš." Gandhi

  • kapibara 16:19 13.julij 2015.

    Ja, pa kaj se čudiš, če je diplomirani, menjalec pokakanih plenic, v parlamentu.. in poleg tega še modruje in izigrava VITRANCA.. !!

  • patrijarh 17:51 13.julij 2015.

    Plešasti ti j..e mater.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.