Zdravje
12186 ogledov

Covid-19 za te bolnike izjemno smrtonosen

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 08:10 14.november 2021.

    Sladkornih bolnikov je vse več samo zaradi pohlepa ranocelnikov in farmacije, že davno nazaj so znižali mejne vrednosti, in, če presežeš za 1 desetinko te mejne vrednosti, ti takoj začnejo utrujat z diabetološko ambulanto, dietno prehrano etc. Ko daš to ...prikaži več prvo skozi ti "odkrijejo" še holesterol in nato sledi 3876 receptov za tablete, ki to vse preprečujejo in lajšajo. Sam sem se uprl temu načinu in nehal poslušat ranocelnike, da sem diabetik in ne boste vrejel, že 20 let od teh pregledov ni sledu

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 08:11 14.november 2021.

      o nobeni od teh bolezni! Nateg svetovnih razsežnosti!!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:39 14.november 2021.

      nekateri sami sebi ne zaupajo,potem pa za vsak drek dr. hodijo .Sam sem imel visoki pritisk in zaradi službenih stresov se samo slabšalo ,pristal celo v bolniški,zdaj sem definitivno zamenjal šiht in jemljem le še najbolj blagi tablet za pritisk ...prikaži več ,a pred tem 3 vrste.Človek mora sam sebe zdravit ,ker najbolj ve zase.

    • hudini 08:51 14.november 2021.

      Ko bosta resno zbolela in bosta potrebovala pomoč "ranocelnikov" bo prepozno

    • hudini 08:54 14.november 2021.

      Sladkorna je tihi ubijalec,nič ne boli ampak 10let neurejene sladkorne pusti hude posledice na celem telesu,zavedal se boš tega ko bo žal že prepozno

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 08:57 14.november 2021.

      Ti kar hodi k tvojim soimenjakom, ki so v 90% šamani in padarji, če sprejmeš vse kar ti ti lovilci € predlagajo ne boš dolgo! Pri men že 20 let ni ne duha ne sluha o cukrovi, če pa bi ...prikaži več takrat začel žret tiste gore tablet, bi bil dones že na vozičku brez nog in še labradorca in belo palco bi mel, zato nej se jebejo ranocelniki požrešni!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:39 14.november 2021.

      dve hude pljučnice preživel,zadnjo so me z rešilcem peljali 2019leta in ne boste verjeli bolnica pokala po šivih,nobenega ni brigalo to ,ukrepov od nikoder,ležal na hodniku da se sprosti kaka postelja .Po pljučnici bil prepuščen sam sebi ,še danes sirupe ...prikaži večpe za pljuča in kreme ,čaji itd.Pa treba zato državo zapret pa ne vem kaj

    • hudini 10:53 14.november 2021.

      vidva sta oba za na zaprti oddelek umobolnice

  • rd2dmk2 10:36 14.november 2021.

    kako lepo skrbi država za te bolnike. tablete so zastonj, merilniki sladkorja so zastonj, ampak testni lističi za merjenje sladkorja pa niso zastonj. so zelo DRAGI... in noben zdravnik se ne ukvarja s človekom, ki ima sladkorno, da mu tablete ...prikaži več pa čao za eno leto. je kateri osebni zdravnik zahteval shujšanje, obvezno hojo ( ki je eden od zdravilcev sladkorne ), da ne omenjam da bi človek dobil pomoč terapije, kot recimo po zlomu noge, pa hajd na fizioterapijo. tablete pa konc.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.