Slovenija
7 ogledov

Čufer na zaslišanju

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 08:02 19.marec 2013.

    Dajte objavit njegovo sliko iz današnjega časa kjer je zagotovo videt bolj satrejši. Ne pa 7 let mlajšo, ni čudno da so se nekateri ustrašili.

  • ennanova 09:52 19.marec 2013.

    Vse manj dela in vedno več skromnostiUvod v razmislek o revnosti slovenske politike.http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/867-vse-manj-dela-in-vedno-vec-skromnosti

  • tralala 13:09 19.marec 2013.

    Strici iz ozadja so bolni produkt še bolj bolnega plešasto-puklastega osebka zavoljo delitve naroda na vaše in naše. Je dovolj razumljivo?

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 09:26 19.marec 2013.

    Prijatelj ga pozna.Je res da je trmast,ampak tudi takrat ko nima prav.Zelo zaprtin zvišen.Stricu bo pa moral vrnit uslugo,saj so ga vzeli kot nujno zlo in lahko z njim manipulirajo.Arharjeva izjava o sposobnosti je za smeti in on to ve.

  • mph 10:52 19.marec 2013.

    Torej ... racionalizacija, kjer se je brezveze zaposlovalo, je smiselna. Nižanje plač kot izključni model reševanja težav pa strel v koleno.

  • mirko 12:52 19.marec 2013.

    Če je iskren in bo tako delal, kot je govoril na zagovoru, ne bo dolgo financ minister, kajti levičarji in strici iz ozadja ga bodo hitro disciplinirali.

  • KOJAK 20:28 19.marec 2013.

    SLABO SI OBVEŠČEN O HRVAŠKI: članek iz 2.2.2012 iz Slobodne Dalmacije pravi: Prema Registru zaposlenih, broj radnika u državnim i javnim službama iznosi 229.435, s tim da se podaci još “pročišćavaju”, odgovorili su nam jučer iz Ministarstva uprave.

  • mr.big 11:12 19.marec 2013.

    mph.....nižanje plač ni izključni model reševanja krize. Dejstvo pa je, da je javni sektor preobsežen, prevelika je masa plač in potrebno je vedet da v javnem sektorju dela preko 125.000 ljudi (nas pa je 2 mio), v sosednji Hrvaški je ...prikaži več v javnem sektorju 145.000 (njih pa je skoraj 7 mio !!!!!). Gospodarstvo enostavno te mase plač ne more več preneseti in če se v gospodarstvu lahko odpoveju marsikaterim rezom, se lahko tudi javni sektor - 5 % pri plačah. Ampak, ko je to JJ napovedal je veljal takojšnji upor, ulica, pljuvali so ga, na transpertih upodabljali ne vem s čim..... Me zanima kako bodo (če sploh bodo) ljudje reagirali na morebiten dvig DDV-ja ?!??! Ali pa sindikati ?!?!?!?Leta 2007 je JJ razmišljal o istem dvigu, pa so naslednji teden na ulico sindikati zvabili preko 50.000 ljudi, na ulici je šel ex predsednik Turk, pa še kdo ?!?!?! Ko je Bratuškova omenila zvišanje DDV-ja mediji komaj kaj pišejo o tem !!!!!!!!!!!!!!!

  • rogixl 16:24 19.marec 2013.

    Mislim, da je gospod Čufer danes vsem pokazal, da ni padel iz lune, ampak da ima kar precej izkušenj in tudi znanja. Verjemimo da bo uspešno deloval. Ne vem zakaj se ljudi že v naprej kritizira. Bančno poslovanje sigurno mnogo ...prikaži več bolje pozna kot Šušteršič, ki ga nekateri kujete v oblake - pravzaprav ne vem zakaj. Njegovi komentarji so precej cinični.

  • Berry Andrews 01:17 08.avgust 2014.

    HelloMoje ime je gospod Berry Andrews, jaz sem registriran in zakonit posojilodajalec sem dal ven posojila po 3%, I posojilodajalca, ki ga je vedno ohranila, ker sem dal ven posojila vseh vrst.Kakšno posojila, ki jih potrebujete, ...prikaži več jih samo pokliči, bomo vedno pripravljeni, da jih dam.Ali potrebujete posojilo za vaše nove poslovne investicije? ali pa boste potrebovali osebno posojilo, da skrbijo za družino ali sebe? kakšne vrste posojil, kar potrebujete? jih omenja po elektronski pošti, in vaše kreditne bodo sami pripravili na vašem pragu, takoj ko jih želiš.Torej, če ste res zainteresirani za posojila, kontaktirajte me preko mojega e-poštni naslov v berryandrews@outlook.com.Pokliči me zdaj, če res potrebujete to posojilo.iskrenoG. Berry Andrews.

  • janis2 23:32 16.februar 2022.

    Danes sem vesel, hvala Lapo Micro Finance, da mi je dal posojilo. Večkrat sem bil prevaran, ko sem poskušal dobiti posojilo, dokler nisem naletel na Lapo Micro Finance, ki mi je dal posojilo v vrednosti 23.000 $ za oskrbo mojega ...prikaži več bolnega otroka. Če danes potrebujete pravega posojilodajalca, se obrnite na Lapo. Kontaktni e-poštni naslov: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.