Slovenija
12306 ogledov

Dacarji pripravljajo še eno novost, sporočite telefonsko številko!

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • branko01 19:52 06.november 2018.

    Kako bodo pa dacarji tistim pošiljali sms sporočila ki nimajo ne mobilne številke in ne interneta pa tudi če kdo ima mobilno številko se naj vprašajo; kako bodo lahko dostavili sms sporočilo osebi ki ( nima mobilnega signala) TEPCI !!!!

    • Janez_53 21:11 06.november 2018.

      Še eden polpismen, ki ne razume, da se uporabniki LAHKO ODLOČIJO, ALI BODO NAMESTO POLOŽNIC DOBIVALI PODATKE ZA PLAČILO PREKO SMS, ALI PA ŠE NAPREJ OSTAJAJO PRI KLASIČNIH POLOŽNICAH!

  • Spark 15:18 06.november 2018.

    [ Dacarji pripravljajo še eno novost, sporočite telefonsko številko! ] Kmetauzarji in prostovoljno vključeni gor, ali dol. Za pridobitev telefonske številke upoštevanje GDPR (General Data Protection Regulation) še posebej velja za DURS. Boste pač morali premakniki riti izza pisalnih miz ...prikaži večz ter na terenu pridobiti soglasje.

    • Spark 15:21 06.november 2018.

      ... Pred tem pa še malo pogledat zakonodajo ( ZEKom-1, Ur.l. RS, št. 109/2012 [ 158. člen ] , ZEPT, Ur.l. RS, št. 61/2006 [ 6. člen ] , ZVOP-1-UPB1, Ur.l. RS, št. 94/2007 [ 72. člen, 73. člen ] ).

    • Spark 15:31 06.november 2018.

      Popravek [ ... DURS beri FURS ... ] Se opravičujem.

    • Janez_53 18:49 06.november 2018.

      Spark, ne vem kaj bi rad povedal! Hudiča - a si pismen? Lepo ti piše "če želijo podatke za plačila dobiti preko SMS, naj pošljejo dacarjem svojo tel. številko"!!! Kako za vraga pa ti naj nekdo pošlje SMS, če nima ...prikaži več tvoje tel.številke? Bluzenje o varstvu osebnih podatkov je brezvezno, saj ima FURS o vsakem izmed nas VSE OSTALE OSEBNE PODATKE.

    • Spark 19:25 06.november 2018.

      Če drži kar trdiš, da je bluzenje, ko se omeni varstvo osebnih podatkov, da imajo o vsakem vse podatke, zakaj bi jim potem pošiljal številko mobilnika, ali pa zakaj imaš izbiro objave, ali pa ne v telefonskem imeniku, ali pa ...prikaži več zakaj se kriminalci izgovarjajo na nepravilnosti pri vročanju pošte, ali pa … ti ne vidiš širše slike, zato Janez letnik 53, ti predlagam, nehaj bluzit o tematiki, ki jo ne razumeš.

    • Janez_53 21:18 06.november 2018.

      Spark, vidim da imaš velike težave z razumevanjem prebranega. Ne glede na moj letnik mi je zelo jasno, da je FURS ponudil uporabnikom možnost, da lahko izbirajo ali bodo še naprej dobivali klasične položnice po pošti, ali pa bodo podatke ...prikaži več dobili preko SMS na svoj mobitel. Tisti, ki ne želi druge variante, OSTAJA PRI KLASIČNIH POLOŽNICAH. Se ti je mogoče že začelo svitati, za kaj gre? Če ne, potem mi je žal za tvoje stanje.

    • Spark 21:21 06.november 2018.

      Varovanje osebnih podatkov je preresna tema, ki je vsaj meni osebno mar, zato se mi zdi nadaljevanje dialoga s teboj neproduktivno.

  • kapibara 14:15 06.november 2018.

    Še malo, pa boš plačal kar sem, po lastni presoji, domov dobiš pa obračun preplačila- dolga..

    • Spark 15:35 06.november 2018.

      hahaha .., naslednji korak pa je, neplačani prispevki na položnici ponudnika mobilnih storitev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.