Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
67 ogledov

Dajmo 5-ko za Roka

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:21 06.januar 2017.

    Tudi to je Slovenija ! Mlada življenja prepuščena staršem ,ki nimajo denarja medtem,ko vlada razmetava denar za begunce in blišč državne birokracije .

  • bine.prelesnik 16:28 07.januar 2017.

    Najlažje je sedeti za računalnikom in kritizirati ! Kaj si pa sam pripravljen narediti ?

  • smejka 19:53 07.januar 2017.

    Res si mulc...

  • maresem 20:20 07.januar 2017.

    Sem želel donirat, pa ne deluje.... napiše, da je napačna ključna beseda?! No... škoda.

  • maresem 20:21 07.januar 2017.

    Butelj zarukani. če ti je žal za kak prispevek, ga ne rabiš dat, samo zapri raje gobec, ker preveč zaudarja iz njega.

  • jons 21:04 07.januar 2017.

    Meni je delovalo. Vpisal sem ROK5 na 1919 in dobil povratni odgovor: "Najlepsa hvala za vaso pomoc Roku in njegovim starsem."

  • jons 17:21 07.januar 2017.

    Lej viški mulc z veseljem in prostovoljno sem daroval tistih 5€ za Roka, ki bo iz srca hvaležen za pomoč, neprostovoljno pa moram darovati za razkošje, ki ga naša vlada pripravlja za migrante. Tujce vseljujejo, naše pa mečejo iz stanovanj, razumi kdor more.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.