Slovenija
160 ogledov

Dal bo glas fantom iz garaž

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 00:24 12.januar 2014.

    Hvala bogu, da mi ni več treba gledati tega "težaka" na TV. Tudi če sem slučajno preklopil na njegovo odajo, sem imel njega (ne odaje kot take) polno glavo.Ne zna biti kulturen v dialogu, ne zna pravilno tvoriti stavkov, ...prikaži več na vsakih 10 minut - 10 x vpade v besedo sogovorniku in da ne nadaljujejm.Končno ena prava poteza RTV SLo!

  • dragec 15:20 11.januar 2014.

    janši delajo probleme za 200 000 in + patrija +šverc z orožjem + ......?????

  • Francissco 15:32 11.januar 2014.

    " Pred sabo sem imel samo fante, ki so začeli v garažah in so jim mame posodile dva tisoč takratnih mark, da so lahko uresničili svojo idejo. "Ha, ha, ta je pa taprava. Že samo pri enem patronu iz ...prikaži več te skupine, ki so ga vrgli iz tovarne, ker jim je ukradel vso tehnologijo, na kateri je potem začel, s kapitalom tudi pridobljenim na podoben način. Slak, lahko da imaš poštene namene, vendar tudi mi tudi ne spremljamo raznorazne kalibre tvojega kova od včeraj.

  • apt 16:56 11.januar 2014.

    Velika večina "fantov iz garaž" je zlizanih s politiko. Na čelu s Slakom! Ne mi buč prodajat.

  • punca05 20:26 11.januar 2014.

    dragec ti si bolnik

  • Oxxo 00:25 12.januar 2014.

    on je 'ta največji bolnik - dobesedno obseden z JJ. Še sanja ga ponoči.

  • marko 15:13 11.januar 2014.

    ma kakšna stranka sds ti si res en ljimonad ,vseeno je jj car za to vlado,samo ne maram ne leve ne desne ,janši delajo probleme za 20 tisoč današni politiki so pokradli milione in še naprej kradejo milione in so ...prikaži več vsi tiho,,tole mi ne gre skupaj da me ne boš razumel narobe organsko ne prenesem janšo samo bolš da je ostal on na oblast kot te voluharje

  • varan 16:41 11.januar 2014.

    Točno sledilci in tatovi know-howa, začetek je novega šova garaža išče šefa

  • ljimonad 14:51 11.januar 2014.

    "Ponujali mi niso ničesar, ker če nisi zvezan s politiko, zate ni državnih služb" to pravi tale gospod. Pač nima sreče, kajti še kako je povezan oz. zvezan z politiko in to politiko desnih oz. tovariša JJ, kateremu je v ...prikaži več vseh oddajah katere je vodil pošteno lezel v ta zadnjo. A ker ni stranka sds na ablasti ni niti kruha zanj, pa tud ne bo ga, kajti ta stranka je šla "rakom žvižgat" kot se temu reče.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 22:13 11.januar 2014.

    Meni se pa ideja kot taka sploh ne zdi slaba. Velik know how povezan v nekem združenju je lahko začetek neke boljše prihodnosti. Pomembno je da so v tem ljudje, ki jim je jasno da se brez muje še čevlja ...prikaži več ne obuje in, ki so z razliko premnogih tajkunov prišli do posla z dobro idejo. Mislim da bo to kar OK.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.