Slovenija
10821 ogledov

Danes je to strogo prepovedano

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 14:04 29.marec 2024.

    Takoj ko bo zupnikom izrecno prepovedana pedofilija in izkoriscanje upokojencev, da dajo dnar cerkvi in tudi zapustijo celotno premozenje cerkvi in ko bodo zupniki za svoja dejanja odgovarjal pred sodiscem, kot ostali ljudje in ne na nekem sestanku za zaprtimi ...prikaži več vrati v vatikanu...eeee takrat se lahko zacnemo ki menit glede prepovedi mesa! Do takrat pa lepo na eno 10 v pola somuna pa kajmak in cebula zravn...če ste ze lih dal sliko cevapov iz naslova provociranja levo-desno!!GOLAZN!

  • Avatar Leon
    Leon 13:52 29.marec 2024.

    Danes je to strogo prepovedano ....ZAKAJ ? Po katerem zakonu ?

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:58 29.marec 2024.

      Po krščanskem,lahko pa kradeš danes ti bodo odpustili,ampak meseka jesti pa ne

  • munja 15:46 29.marec 2024.

    Naj se vsak odloči po svoje - ali bo jedel ali pa ne.

  • bi_ba 14:06 29.marec 2024.

    Mene tudi zanim, kdo si je to zmislil in zakaj? Čemu to pomaga, koristi? Smisel tega?

    • ico8 16:04 29.marec 2024.

      No, potem mi pa povej smisel pernate vlade v kurniku! A jo sploh rabimo, taksna kot je!?

  • Toma 13:50 29.marec 2024.

    Baš sem pri Zokiju opalil eno porcijo za veliko malico ;-)

  • Lion0077 15:12 29.marec 2024.

    Takoj grem na pohanega piščanca.

  • www 15:11 29.marec 2024.

    Zavaljeni skofje bodo govorili o mucenistvu????

  • Toma 14:17 29.marec 2024.

    Bingl-bongl, kdo je vmr? Stari dida konje drl, na velki petek meso žrou!

  • smoljo 17:57 29.marec 2024.

    Moj vam pač ni verski inštrument,da bo kdo piskal po njem ....kateremu paše naj ,to počne,komu pa ne pač naj jé

  • Burja 17:31 29.marec 2024.

    Po krščanskem nauku mesa sploh ne bi smeli jesti. Tale kompromis z ribo, pa itak sovpada z cerkveno shizofrenijo.

  • darefoks 20:39 29.marec 2024.

    jebe se men za ta pokvarjen cerkven praznik, kretenska pravila bedarije

    • luccifer 20:58 29.marec 2024.

      jebe, to besedo poznaš samo na jeziku, drugače pa že dolgo ne, pernati.

  • darefoks 20:41 29.marec 2024.

    meso bom jedel kadar bom jaz hotel in vsrana cerku mi neno dajala neke kretenska pravila, prav zdaj jem meso

    • luccifer 20:59 29.marec 2024.

      Žri ti meso, samo žri, da boš ja čimprej pri meni, pernata komunjara.

  • Avatar lopov
    lopov 14:27 29.marec 2024.

    ČEVAPČIČE VEGANSKE Z REGRATA IN KOPRIV.. PA MALO SOJE...

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:02 29.marec 2024.

    Briga me, jedu bom slasten burger, za malico sem pa ocvrtga piščanca in krompirjevo solato, če glih koga zanima. Aja pa jutri, v nedeljo ali ponedeljek ne bom jedel šunke in jajc, no ja mogoče pečena jajca na oko. Tako ...prikaži več ali tako nimam pojma kdaj se to je. Isto sranje kot martinovo, tega imam večkrat na leto ne samo takrat.

  • rd2dmk2 15:30 29.marec 2024.

    haha ta je dobra samo enkrat se do sitega najest. ma a veste kako to gre, zjutri ob 8 ustanem in začnem jest, pa zvečer ob desetih neham. ma bom glih prav sit. za tiste ki ne veste kako . ...prikaži več evo vam iztok mlakar od franca frančeškina god pa posnemite.https://www.youtube.com/watch?v=p86aT2DAp2M...za vse ki pa ne zastopste cerkniščino pa vam dam balaševiča - al se nekad dobro jelo :https://www.youtube.com/watch?v=fR2spZU7tEc boste sami lahk zapeli

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.