Avto
565 ogledov

Danes princeska, nekoč brez službe

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 16:27 16.februar 2015.

    Nikoli nisem slik in imen svojih otrok limal na avto. Kaj nekoga za mano briga, kdo je v vozilu. Vsak mora voziti strpno in kolikor toliko skladno s (običajno) smiselnimi predpisi. Sicer pa otroci niso neko "pokvarljivo blago", ki ...prikaži več bi jih morali voziti, kot da vozimo košaro nezaščitenih jajc.

  • astro123 20:01 16.februar 2015.

    Dejansko sem že videl več avtov z nalepko psa in spodaj napis "Fifi v avtu" oz ime psa pač. Tolko se seremo okoli o varovanju osebnih podatkov, se pa gre folk vedno bolj te fore lepljenja slik itd. Tudi na ...prikaži več jumbo plakatih sem videl sliko mladoporočencev oziroma človeka ki praznuje rojstni dan. Pač folk je udarjen na bedarije.

  • Skippy 10:11 17.februar 2015.

    če moraš voziti 20, samo pomeni, kakšen slab voznik si, če se ne moreš vklopiti v dinamično cestno dogajanje. Pa še fanatik, če v vsaki stvari vidiš nesrečo.

  • Mombly Pilot 13:02 16.februar 2015.

    Še najbolj žalostno je da ti ljudje od "nas" drugih šoferjev pričakujejo da bomo pazili saj se vozijo otroci v avtu , sami pa jih imajo velikokrat nepripasane ter in v PRVI fazi sami ne skrbijo za varnost svojih otrok!!!!!!

  • Papaja Popi 14:44 16.februar 2015.

    Te tablice in nalepke so si izmislili .proizvajalci teh tablic.

  • mzynfo 20:58 16.februar 2015.

    Mogoče bi za tovrstne "očke" lahko naredili nalepko "Sem zanič voznik, zato vozim zelo počasi". Prepričan sem, da bi taka oznaka zalegla veliko več, kot da reklamira princa v avtu.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:36 17.februar 2015.

    oprosti ampak dinamična vožnja ne pomen da te lahko nekdo izsil da hitrej vozš če sam že voziš po omejitvah. če hoče kdo hitrej vozt naj gre pa dirkat na dirkaško stezo pa je mir.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:37 17.februar 2015.

    neumnost drugih nikol ne opravičuje lastnih neumnosti

  • miror 13:35 16.februar 2015.

    Eden najbolj originalnih napisov se mi je zdel: "Blondinka v avtu". Malo za hec.

  • Ivo 22:28 16.februar 2015.

    Jaz pa imam znakec "otrok v avtu" in sem ga kupil, ko sem vozil v lupinici otroka, pa so se mi lepili zadaj za avto na centimetre. Sem ugotovil, da bi rabil dodatni reflektor, da bi jim posvetil v oči, ...prikaži več ker ne zaleže kaj dosti. Ko bo euro NCAP začel delat teste s trkom od zadaj in posledicami za otroka v lupinici bo pa spet hud šok, za novi članek napisat. Edini recept, ki se ga za zdaj držim je, če kdo vozi za mano preblizu, zmanjšam hitrost na toliko, da tudi, če rukne, so posledice manjše. Tudi 20 na uro sem že peljal...

  • mirko 13:15 16.februar 2015.

    Idiotizem na Slovenskem se še kar nadaljuje. Čudno da ne nalepijo še poleg sliko psa, ki ga občasno prevažajo v avtu. Nekaj podobno idiotskega v Sloveniji se dogaja tudi ko lepijo na vse telegraf štange po vasi, slike svojih družinskih ...prikaži več članov, ki praznujejo okrogle obletnice rojstnih dnevov in število let v obliki prometnih znakov. Tako da mora čimveč ljudi vedet za to, pol pa sploh ni čudno, da na facebook profilu objavljajo kolikorat gredo srat na dan.

  • kanader 06:49 17.februar 2015.

    Mogoče pa boš vse to razumel, ko boš imel sam otroke. Sam imam znak otrok v avtu ravno zaradi kretenov, ki se ti prilepijo za rit. Upam, da bo imel tisti zadaj vsaj toliko vesti, da bo še 1x premislil...še ...prikaži več posebej, če je sam fotr in ima vsaj malo rad svoje otroke. Sj, če te pa moti moja nalepka...ti pa lahko napišem tudi, da si kreten (vase zagledan egoist, ki misli, da je skupaj z avtomobilom kupil tudi cesto), če ne upoštevaš varnostne razdalje. Če ma to večji učinek nate... :)

  • Marcel Gassper 15:05 16.februar 2015.

    delodajalec daje delo in ga ne zanima če delavci v prostem času bordajo s prtlažnikom :)enako velja za nalepke vsak ima na svojem avtu kar mu paše samo naučit se je treba da ...prikaži več se brigaš za sebe :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.