Slovenija
2174 ogledov

Danes prvič po marcu v nedeljo spet odprte trgovine

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • david79 08:57 26.julij 2020.

    To je norčevanje iz trgovcev,če bi pa bili ljudje tako pošteni,kot se delajo po televiziji,bi pa bojkotirali in nebi prihajali v trgovine ob nedeljah.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:24 26.julij 2020.

    Zavedajmo se,da ob nedeljah držimo odprte trgovine mi potrošniki!! Če v trgovini ne bo prometa trgovec ne bo imel odprto!! Dokler pa "mestna gospoda" hodijo v trgovine na nedelske izlete pa trgovci vidijo,da je zaslužek velik in trgovine so odprte!!

    • Avatar ovca
      ovca 13:59 26.julij 2020.

      omega, se ne strinjam. Sem iz mesta, pa mi na pamet ne pade, da bi odšla v nedeljo v trgovino. Kdo hodi? Hja, folk ki gre v nedeljo k maši, potem pa še hitro v trgovino, pa mu mine nedelja, ...prikaži več ker se nekaj dogaja!

    • asmas1965 17:39 26.julij 2020.

      ovca pred korono sem bil v nekem trgovskem centru v LJ folk se sprehaja otroci so na igralih mamice srkajo kavico, ko se okrog poldneva zberejo gredo na kosilo še malo sprehoda po trgovinah potem pa počasi domov pa je ...prikaži več nedelja mimo.Nikogar nisem opazil,da bi prišel iz cerkve kajti kolikor vem se maša konča ob 10 uri folka je bilo pa že ob 9 polno.ljubljančani se nimajo kam dati pa pridejo na "obisk" v merkator

    • evelux 19:44 26.julij 2020.

      Ovca se ne strinjam. Hodim k maši pa mi na pamet ne pade, da bi šel v nedeljo še v trgovino. Kdo hodi torej v trgovino ?????

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:55 26.julij 2020.

      ovca Daj povej še to tvojim somerščanom in verjemi,če ljudje ne bodo šli po nakupih v nedeljo tudi trgovine ne bodo odprte!! Na tak način lahko pomagamo delavcem v prodajalnah mislim,da to nebo teško??

    • Avatar ovca
      ovca 20:54 26.julij 2020.

      Omega,ker nisem fen nakupovanja,kupujem 1x/mesec,pa ti?

    • Avatar ovca
      ovca 20:59 26.julij 2020.

      Hjs,asmas,matere z otroci v parku ob nakupovalnem centru,da so otroci lahko na igralih. In matere cakajo,da se desci vrnejo od mase 🤣🤣,tako je to danes. In,pravi ljubljancani se imamo kam drugam dat,kot v nakupovalne centre. Tam so periferci 😳.

    • asmas1965 08:10 27.julij 2020.

      ovca sem periferc imam že 35 let delovne dobe pa v življenju nisem šel v nedeljo v trgovski center z namenom da bi svoje otroke pustil na igralih medtem,ko bi bil pri maši.V nedeljo grem v trgovino izključno ko pozabim ...prikaži večm med tednom kupiti neko ,pa še to izključno nujno stvar.pa ne razumem kaj se ti je cerkev tako zamerila.Tufdi meni se je zamerila neka ustanova in ne lapam vse dni samo o tej ustanovi.če ne maraš cerkve je ne omenjaj

    • Avatar ovca
      ovca 09:40 27.julij 2020.

      Asmas,v nedeljo gres v trgovino,ko kaj pozabis 😁😁😁. In absolutno ne mores brez tega preziveti do ponedeljka,kajne? Osebno imam 39 let delovne dobe,na podrocju,kjer je potrebno uporabljati mozgane 🙂.

    • Avatar ovca
      ovca 09:40 27.julij 2020.

      Kaj se mi je cerkev zamerila? Jama brez dna,nima obdavcitev,leglo pedofilije,itd. Namesto da skrbi z nauki in vzgledom za svoje vernike,se vmesava v politiko. Ce ti pa se ni jasno,vera in cerkev sta 2 zelo razlicna pojma. Tebi se marsikaj ...prikaži več ocitno ni jasno. Ovcice pac:ne glej me,kaj delam,poslusaj me,kaj ti govorim 😂. Ah ja,blagor ubogim na duhu,kajti njihovo je bozje kraljestvo (sit je pa,ker okolica trpi) 😃

    • asmas1965 14:26 30.julij 2020.

      ovca vidim da imaš možgane za okras, če bi uporabljala možgane bi razumela kaj sem napisal.naj ti bo še enkrat.v nedeljo grem v trgovino izključno samo takrat ko kaj POMEMBNEGA POZABIM--TOREJ ŽIVLJENSKO POMEMBNEGA.Drugače pa vidim,da si zelo težavna oseba kajti ...prikaži več ne znaš komentirati brez žaljivk.To ni vredu.starši so te zelo slabo vzgojili.edino kar se strinjam s teboj je to da sta vera in cerkev dva pojma.pa še nekaj kaj te briga neka ustanova,če je ne financiraš

    • Avatar ovca
      ovca 18:16 30.julij 2020.

      asmas NE sodi po sebi... (kar se možganov tiče.). Razsvetli me še, "kaj je tako življensko pomembnega", da se z artiklom ne more počakati do ponedeljka. tega pa res ne razumem. Evo, za to sem pa prebutasta.. Torej, pričakujem tvojo ...prikaži več razsvetlitev... Srčno upam, da jo dočakam.

    • Avatar ovca
      ovca 18:20 30.julij 2020.

      Poleg tega, asmas, ne bodi pokroviteljski. In bistveno lepše sem vzgojena kot ti. In, da boš malo razgledam, cerkev finansiramo vsi (uradno ne, jo pa). In, prebrala sem svoje komentarje tebi, pa ne najdem žaljivke. Torej, če si užaljen, kar ...prikaži več lepo bodi. Si nesamozavesten, in kakor je danes moderno, so za to krivi starši in njihova vzgoja (čeprav se s to trditvijo ne strinjam).

    • Avatar ovca
      ovca 20:01 31.julij 2020.

      In jasno,ovca ni docakala odgobora od asmasa. Seveda nisem docakala odgovora,katero zivilo je tako blazno pomembno,da se ne da zdrzati brez njega 1 dan. Obozujem taksne,ki si domisljajo,kako so pametni,ko pa dobijo konkretno vprasanje pa,ali utihnejo ali pa pluvajo v ...prikaži več svojem besu,ker so razkriti,kako plitvi so. Torej, asmas,dokazal si,da imas mozgane samo zato,da ti buce ne odnese med oblake.

    • asmas1965 10:00 01.avgust 2020.

      lepo sem komentiral in brez kakršnih koli žaljivk oz neprimernih besed, samo so me očitno administratorji zbrisali komentar.ne grem se več nima smisla zgubljati časa za komentiranje raznih nebluz

    • Avatar ovca
      ovca 14:51 01.avgust 2020.

      Asmas motiti se je clovesko. Laz ima pa vedno kratke noge. In,ce kdo hoce prodajati neboluze,se poglej v ogledalo.To,da krivdo meces na admina,je pa nedopustno. Enostavno si se zarekel. Ker NE obstaja artikel brez katerega ne bi mogel preziveti 1 ...prikaži več dan.Ce si se iz svoje neboluze kaj naucil,je to to. In,ne sodi ljudi,da ti ne bo sojeno 😌.

    • asmas1965 06:40 02.avgust 2020.

      sem rekel da se ne grem več ampak samo par besed.Obstaja artikel -živilski brez katerega imam težave.preprosto "Donat mg"če ne spijem vsak dan vsaj tri deci imam hud problem.je to dovolj

  • Gandolf 09:40 26.julij 2020.

    Ne prestopim praga trgovin v Nedeljo!

  • romy 13:35 26.julij 2020.

    Pa to ni res,komaj smo se malo privadili na dobre stare čase, že šok,pa to ni res...Samo ne mi govoriti o revščini,da ni denarja..Uboge trgovke in trgovci,spet boste sami..pa vseeno lep dan!!

    • asmas1965 17:41 26.julij 2020.

      po eni strani so res uboge,ko pa dobijo nedeljski dodatek so pa vesele.Naj jim dajo jurja plače pa se ne bodo greble za nedeljsko delo

  • Avatar Leon
    Leon 16:18 26.julij 2020.

    Spomnite se kako je Janša udrihal po Jankoviču glede nedeljskega dela ,ko je ta imel delnice Mercatorja ? Vsi kupci so bili trenerkarji ,murgelčani ..........danes se je očitno lastništvo v trgovskih centrih spremenilo v Janezovo korist .

  • peter 21:45 26.julij 2020.

    Pa kaj je z vami,ko so ukrepi jokate in prosite Janšo ,naj ukine ukrepe,ko pa jih ukine pa cvilite da jih je vlada preklicala. Pa kaj bi sploh radi? Bolj gnjavite ,močnejša je koalicija. Ne razumete? Nič hudega ,vse gre ...prikaži več lepo po planu. lep večer vsem

  • Avatar Leon
    Leon 16:14 26.julij 2020.

    In zakaj so jih sploh zaprli ?

    • peter 21:48 26.julij 2020.

      Pa kaj res neveš zakaj.....nemorem verjeti

  • Avatar jate
    jate 17:39 26.julij 2020.

    ze tako nisem marala JJ zdaj ga se manj..da cimprej propade vlada.

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 17:17 26.julij 2020.

    Vsi so proti odprtju trgovin,trgovine pa polne??Nekej je narobe kanede!

  • peter 21:53 26.julij 2020.

    Pa kaj je z vami ,SDS je podprla predlog levice o zaprtju trgovin v nedeljo.Into je to. Ali pa mislite,da vas je SDS malo z elastiko porihtal?

  • e490e0da205d79a3481a2fbdd6cf18a53e6092f1 08:25 26.julij 2020.

    a je res kdo verjel, da bodo pod vlado desničarske drhali ukinili nedeljsko delo za trgovce.........naivneži....Janša je mojster za laganje eno lapa drugo dela

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.