Slovenija
26 ogledov

Danes smo ga dočakali tudi Slovenci

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:54 17.julij 2016.

    Igre ne bodo šle stran. Igre so vedno bile in vedno bodo v taki ali drugačni obliki. Če pogledamo zgodovino so je včasih večinoma igralo zunaj; zdaj pa je že dolgo trend igranja notr. Ta igra je prelomnica ker bo ...prikaži več morda narekovala ponovno igranje zunaj. Igralci Pokemon GO naredijo za 60% več korakov kot so jih prej. Razumem da ne marate igric ampak zakaj se tako zelo razburjate ko igra pride korak bližje k dobremu?Pa da ne bo pomote sam ne igram Pokemon GO ampak vseen razmišljam izven svojih okvirjev.

  • Lejla Bilković 18:20 17.julij 2016.

    Poglejte ta link: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012671837170Toplo vam priporocam to osebo,ki mi je pomagala,ko mi je bilo v zivljenju najtezje.Imela sem velike financne tezave,dolgove iz katerih nisem videla izhoda.Z njegovo pomocjo sem se uspela vrniti ba pravo pot.Moje zivljenje ima spet smisel ...prikaži več in zato smo mu hvalezni jaz in moja druzina..Priznam bila sem zelo skepticna kar se tice teh stav,saj je veliko prevarantov v tem "poslu"in zato je resnicno tezko najti osebo,ki je iskrena in postena kot je on.Vzemite si cas in poglejte njegov profil,prepricajte se sami..Lep pozdrav!!!

  • max 10:57 18.julij 2016.

    Ko sem jaz pred leti videval zmaje, so me takoj poslali na terapijo k psihiatru. Tele bumbarje danes pa pošljite na skupinsko terapijo, kar na stadion. HAHAHAHAHAHA

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:43 18.julij 2016.

    Kot,da ni že dost nesreč zarad pisanja SMS in telefoniranja med vožnjo,bo zdej še tole dodalo k negativni statistiki??

  • drejca1 06:54 18.julij 2016.

    http://www.novi-svjetski-poredak.com/2016/07/17/ekskluzivno-putin-zabranio-pokemon-go-u-rusiji-zbog-povezanosti-sa-cia-om/

  • wester62 17:39 17.julij 2016.

    zakaj mora slovenski narod-posebej mladina pobirati največje neumnosti iz tujine.posebej iz amerike,anglije.samo poneumljajo in žal tega se niti ne zavedajo.žalostno,da ljudje sami postanejo žrtve svoje neunosti,ki se imenuje zahod.žalostno je tudi to ,da preprosto si tega ne priznajo.tako postajajo enako ...prikaži več duševno moteni kot določeni zahodni svet,ki samo izkorišča na bilokakšen način ostali butasti svet.oni se pa smejejo in lepo bogatijo.za žrtve takih idiotizmov pa itak nikoli ne odgovarjajo.

  • izRODEk 09:18 17.julij 2016.

    Niste več normalni jebemomater, garant, da niste. Zaslužite si eno pošteno vojno, da se streznite gamad zahodnjaška.

  • Avatar Leon
    Leon 09:18 17.julij 2016.

    V bistvu je ta igrica nastala iz navdiha Jawbone UP, ko je obiskal slovenski parlament ! Poslanci so hodili in odločali brez ,da bi dvignili glavo iz telefonov .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.