Slovenija
70721 ogledov

Dars s posebnim sporočilom za gasilce

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 11:10 24.julij 2022.

    Bedasto. Jaz sem pa mislil, da jih bodo oprostili placevanja cestnine. Tisto bi jim vsaj malo koristilo.

    • kapibara 15:11 24.julij 2022.

      Če pa še to plačujejjo.. sicer pa , a vinjet ua njih ne kupuje proračun- državni denar-- sami sebi oproščajo plačilo cestnin ??!!

  • rd2dmk2 10:09 24.julij 2022.

    vsakemu prostovoljcu naj bi dars omogočil prosto vožbjo do krasa in domov in tudi vsem gasilcem. to bi bilo bolje. nimajo ravno vsi vinjete. lahko bi dal nagrado tedensko vinjete. ker mogoče pa ima doma drugi avto ki je nima. ...prikaži več. ukrajincem z avti, ki imajo ceno življenske plače gasilca, pa se je uredilo da se vozijo in to ne takole prihod pa pika. lahk imajo že dobre službe ti prebežniki, pa so še vedno na zastonj AC, banki, pa še čem. državljani pa . naj gredo pomagat, kuhat, prat, pomivat.

    • kapibara 15:12 24.julij 2022.

      Je tako !

    • Luksi 21:42 24.julij 2022.

      Bo treba počakati, da obdelajo vse podatke, potem bodo pa prejeli kazni zaradi vinjet.

  • malarin 14:50 24.julij 2022.

    Dajte kakšen zemljevid na svetlo, naše domovine. Včasih je bilo to samoumevno . . .

  • Avatar Leon
    Leon 14:08 24.julij 2022.

    Kaj pa napis; UPOŠTEVAJTE VOZILA NA NUJNI VOŽNJI ! SREČNO POT !

  • Boschtjan Zupanchich 06:57 25.julij 2022.

    Samo od lepih želja še Nikoli Nihče ni NIč imel !!! ! !!!

  • zdrej 10:09 24.julij 2022.

    Vzev, če rabiš več kot sekundo za prebrat, potem je treba nazaj v šolo. Vozi se po polžje, ker so ti konvoji gasilski vozil počasna. Če so počasni zaradi drugih zadev pa to nima s vsebino članka. Ti napisi so ...prikaži več lega gesta. Ampak ti konvoji rabijo kakšno bolj uporabno gesto.

    • vzev 10:26 24.julij 2022.

      Pišem na splošno, ne samo tole za gasilce. Saj teh neumnosti na panojih je bilo že ogromno. Npr. za valentinovo... Ti panoji naj opozarjajo na nevarnost in druge pomembe informacije, ne pa bedarije. In če si nenehno na avtocesti pač ...prikaži več opaziš, kaj se dogaja.

    • vzev 10:28 24.julij 2022.

      In marsikateri voznik upočasni ob teh tablah. In kje sem pisal, da so gasilski konvoji počasni. Niso nikjer v komentarju omenjeni. Čeprav je tudi neumno, da se zberejo na enem mestu in potem naenkrat delajo gnečo proti Krasu, namesto da ...prikaži več bi vsako društvo šlo posebej in bi bila gneča precej manjša. Zopet sem pisal na splošno, kjer večina voznikov na avtocestah vozi po polžje.

    • zdrej 10:47 24.julij 2022.

      @vzev, nisi pisal. Jaz sem pisal, ker sem zadeve videvam od blizu, kot marsikdo te dni. Skupaj se verjetno gre zato, da je logistika lažja. Ta ti skoordiniraj 100 vozil, da pridejo na določeno točko. Nočna mora! Mogoče je tebi ...prikaži veči to čudno, ampak nekateri mladi razmeroma mladi ljudje ne vejo uporabljati navigacije na podlagi koordinat. Da pa vse teče gladko, pa morajo vsa vozila v roku par minut priti na kraj zbiranja, ker drugače zelo verjetno nastane zmeda.

    • vzev 11:40 24.julij 2022.

      Logistika lažja, če pride naenkrat 100 vozil? Ravno to je težje. Pripelje en gasilni avto, in ga tam vodja usmeri kam naj gre gasiti. Pride naenkrat 100 avtov, potem pa to usmerjaj? In če se že želijo zbrati, je vseeno ...prikaži več ali se zberejo nekje v notranjosti države, ali pa se zberejo nekje blizu Krasa. Razlika bi bila samo v tem, da bi bil promet bolj tekoč.

    • zdrej 13:31 24.julij 2022.

      Sliši se že dobro ampak še vedno je nočna mora. Če pride kolona 100 avtov, je treba imeti samo dovolj velik prostor in ga usmeri tja. V nasprotnem je nekje treba še poskrbeti za en tak prostor. Verjemi mi, niti ...prikaži več DARS nima kapacitet za take kolone na vsakem postajlišču. Potem je tu čas, kot se ta vozila čakajo. Navodila se podajo 1x in tako je manj napak. Tako se ve kaj je na voljo. Tukaj še je to, da je to intervencija. Poglej, kako delajo zavarovalnice, če se kaj zgodi.

  • NATASA05 17:04 24.julij 2022.

    Financiranje od STEFKA KURALT VIDAMAR PODPORA TEM, KI POTREBUJEJO V primeru kakršnih koli težav ali finančnih težav se obrnite na STEFKA KURALT VIDAMAR in ne boste razočarani, ta velika dama mi je pravkar pomagala z zneskom. Bogu se zelo zahvaljujem, ...prikaži večem, ker me je postavil na mojo pot. Zahvaljujoč tej majhni količini sem lahko odplačal dolg in izboljšal življenjski standard. POGOJI: Morate biti 100% Slovenci. E-naslov: kuraltvidamarstefka@gmail.com Hvala vam

  • vzev 09:23 24.julij 2022.

    Kaj če bi pa DARS, te table uporabljal za resne namene, ne pa za te neumnosti. Potem pa vozniki, ki že tako vozijo kot polži, še zavirajo, da preberejo kaj piše na njih. Namesto, da se bi delalo, da je ...prikaži več promet čim bolj tekoč, delajo ravno obratno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.