Avto
4448 ogledov

Darsovi tovornjaki bodo pozimi hitrejši

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:16 19.november 2018.

    Nekoč so sloveniko znali hitreje plužiti. Z osebnimi vozili smo jih komaj dohajali ob pravem sneženju. Potem pa se je zgodil "napredek" in so začeli plužiti z 50 km \ h maksimalno. Širši plugi, objekti (predvsem prometni znaki) ob avtocesti, ...prikaži več ki bi jih sneg uničil. En podest za celo Slovenijo za čiščenje snega s tovornjakov? Vsak, ki ima koncesijo za prodajo ob avtocesti (črpalke), bi ga moral imeti. Naj se mu zniža neko finančno nadomestilo, da ne bo v zgubi.

  • Avatar olor
    olor 09:31 19.november 2018.

    Da jih vedno preseneti sneg to itak vemo kot tudi kdo in zakaj so zastoji na zasneženi AC. Pa pustimo se presenetiti in in da bo to zimo drugače. :)

  • asmas1965 22:30 19.november 2018.

    vsem ki ste pametni!!!! danes ob 6 uri sem štartal iz LJ v Berlin.Rahlo je snežilo predvsem okrog jesenic.Normalno nobene potrebe po zimski službi...vsaj kar se Slovenije tiče.Ko sem pripelja do Špitala je ravno tako rahlo snežilo...ja in na AC ...prikaži večC zimska služba s posipalniki. kaj hočemo,smo še vedno na balkanu.Če ni 5 cm snega ne gremo ven.Potem so pa krivi vsi samo "dars" ne.V nemčiji ne poznajo "izločanje tovornjakov",ker ni potrebe .Ceste so čiste in to takoj ko začne snežiti.Vedo kaj delajo

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:47 19.november 2018.

      Pozabu si povedat,da je okol Jesenic bla cesta samo mokra in ne nisem še vidu,da bi po mokr cest plužli??

    • asmas1965 23:22 19.november 2018.

      križar... ob sedmih ko sem se peljal mimo jesenic je snežilo,ja in mokra cesta.Ker si tako pameten mi povej v katerem odstavku sem zapisal besedo "plužili"?????? zimska služba in pluženje imata (pri nas pametnih) dva pomena .Ti očitno ne veš ...prikaži več kaj pomeni "zimska služba".Avstrijci so POSIPALI in niso plužili.preberi preden kolbasaš traparije pa moli k svojem idolu

  • Papaja Popi 17:36 19.november 2018.

    Kazen za neočiščeno vozilo v prometu je kar 200 evrov! VAU !!!!!!!!!!!!!!!!! Če bi bila kazen za osebna vozila, bi bila pravšnja, če pa je za tovonjakarje, potem je pa najmanj desetkrat premajhnja, ker , če oni ne očistijo vozilo, ...prikaži več, je škoda lahko ogromna in posledice katastrofalne.

  • Avatar Sandralita
    Sandralita 00:01 20.november 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • sam50 06:57 20.november 2018.

    Za takšne komentarje,kot jih nabija ta Popi in tiste,ki mu ali ji še lajkajo,bi v zimskih razmerah prepovedal dostop do vseh trgovin,črpalk in na splošno institucij,katerih oskrba je odvisna od tovornega prometa,to pa je veriga vsega,od česar so odvisne naše ...prikaži veče potrebe za življenje in potem bi se verjetno vzdržali takšnih maloumnih komentarjev.

    • Papaja Popi 18:11 20.november 2018.

      Vozilo mora biti očiščeno !!!!!!!!!!!!! Ni opravičila !!!!!!!!!!!!! Kazni za tovornjakarje so prenizke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Posledice neočiščenega tovornjaka so 10 x večje, kot neočiščenega avta in katastrofalne Kaj tukaj ni jasnega ????????????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.