Avto
109 ogledov

Darsu in policiji tik pred ciljem zagodla še kamera

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eosss 13:30 22.november 2016.

    Za nazaj ne morejo nič, ker sistem ne shranjuje fotografij za nazaj... če voziš prehitro, sistem takoj pošlje podatek o registrski številki, hitrost in fotografijo na policijo, da ti izdajo kazen, v sistemu samem pa se ne shranjuje nobenih fotografij, ...prikaži več registrskih številk, ipd... samo statistični podatki o številu meritev, največji izmerjeni hitrosti, pa povprečni izmerjeni hitrosti, itd...

  • Pepe007 14:51 22.november 2016.

    Ni mi jasno, kak interes bi imel nek ponudnik opreme, da da stvar na "testiranje". Preden se gre v nakup, je potrebno narediti razpis, ki bo do vseh ponudnikov pravičen in nediskriminatoren (vsaj tistih iz EU). Torej to, da je ...prikaži več oprema bila na testiranju ne sme biti prednost, ker te možnosti verjetno niso imeli vsi ponudniki.Ali mogoče NI TAKO in je zadaj že dogovorjen posel?

  • Pepe007 16:09 22.november 2016.

    @zdrej: Saj ti je napisal, da se v primeru prekoračitve slika shrani (oziroma pošlje tistemu, ki ima pravico kaznovanja). Slikanje v zadek vozila pomaga, če želiš dobiti enosledna vozila, ki nimajo tablice spredaj. Po pravilih pa tudi redko vozijo.

  • eosss 12:27 22.november 2016.

    "A je to"...

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 12:55 22.november 2016.

    pa recimo če zdaj končno pridobijo vse certifikate in dovoljenja, a ne bi bilo zanimivo, da s tem ugotovijo ustreznost sistema že od samega začetka in izdajo kazni za nazaj?

  • BenX 14:49 22.november 2016.

    in ko bo vse delalo se bo nasel nekdo s sibrovko, ki se bo sprehajal po bliznjem gozdu... xD

  • zdrej 15:41 22.november 2016.

    Ja potem je pa stvar trivialna. Jaz se nisem peljal tam. Pa mi dokažite. Seveda, se mora shraniti slika, če je do prekoračitve prišlo, drugače je vse skup brez veze. V kolikor razumem, je slikano v zadek avtomobila, tak da ...prikaži več se ne vidi, če voziš ljubico namesto žene in s tem ni nekega posega v privatno sfero. Če pa je že to problem, pa se pač tukaj ne vozi. :-).

  • eosss 23:48 22.november 2016.

    @zdrej: kot sem napisal, slika se bo posredovala ma Policijo in se shranila na policijskih strežnikih, ampak šele ko bo sistem začel delovati. Do sedaj se samo testira, uato za nazaj slike niso shranjene...

  • Žurnalček 07:18 24.november 2016.

    Kot sem jaz videl prezentacijo radar kamer , ne sekcijskih , lahko v momentu meri 36 avtomobilov in to v obeh smereh , slika pa ene spredaj in tiste na drugi strani zadaj .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.