Slovenija
10085 ogledov

Tako bi Simič z uvedbo socialne kapice debirokratiziral državo

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • labinje 09:17 20.junij 2021.

    Prinas je ovrednoteno nedelo tisti ki dela nakoncu izpade bedak.

    • krnekina3 09:32 20.junij 2021.

      In lih taki bojo še naprej volil SDS in podobne. *facepalm*

    • Plavi-mil 10:52 20.junij 2021.

      Pa kdaj vam bo šlo v glavo levnuhi, kdor ne dela naj ne je, zakaj bi morali drugi skrbeti za vas? Ukiniti vse nevladnike in razne sociale janulom.

    • Ender3 11:38 20.junij 2021.

      Ukiniti, aktivizem in komentarje in vse poslati na sončno upravo, da pridobijo nekaj sonca, ker ga v kleti ni .

    • Plavi-mil 13:11 20.junij 2021.

      Levnuhi - požeruhi - tatovi tujega.

    • Kirka 15:28 20.junij 2021.

      Plavi, ali spet milo noriš? Tatovi tujega in požeruhi se rima tudi na desnuhi. Pri tem so normalni desničarji, ki razmišljajo s svojo glavo in ne s tisto plešasto, izvzeti.

  • jakec1575 14:23 20.junij 2021.

    Ful je noro gledat sds trole kako.podpirajo demontazo drzave, ceprav jim je visjega minimalca in visjo socialno pomoc zagotovila z zakonom Levica s podporo prejsne koalicije.

  • rd2dmk2 11:20 20.junij 2021.

    in kdo je najbolje plačan v SLO. nesposobni menedžerji, ki firmo vodijo samo tako , da si sebi polnijo žepe, delavci pa na minimalcih, fima pa tako al drugače v propad. Še danes mi ne gre iz glave stavek g. ...prikaži več. Akrapoviča, da ne more ( pazite NE MORE ) dovolj dobro plačati svojih varilcev. in zakaj ima varilce ? ljudi brez doktoratov. zakaj nima zaposlene doktorje znanosti, ki mu bi izmili avtomate za varit ? od marsikateraga direktorja ali ministra je fikus v pisarni bolj sposoben.

    • Plavi-mil 11:26 20.junij 2021.

      Ja, g.Akrapovič bi jih bolje plačal, pa so to onemogočile levnuharske vlade, marsikdo bi bil bolje plačan, če ne bi bilo levnuharske sociale.

    • Ender3 11:44 20.junij 2021.

      Tako lahko komentira aktivist, brez dela in izobrazbe, ki ga plačuje kriminalna in koruptivna stranka desnice. Bedno je, da se sedaj takšni oglašajo .

    • Plavi-mil 13:14 20.junij 2021.

      Ender nisem nobeden aktivist, še manj brez dela in izobrazbe, samo na kur.. mi greste levnuhi požeruhi, kateri gledate v tujo skledo.

    • jakec1575 14:26 20.junij 2021.

      Ta argument, jaz bi ful bolje rad placal, ampak ne morem so najboljsi nategi. Na ceskem delodajalec ze zdaj placa bistveno vec prispevkov kot delojemalec. Ta slovenski prinpip izhaja iz dejstva, da nihce ne bi rad placal nic davka

    • popokatopetl 23:05 20.junij 2021.

      Hehe me zanima koliko inženirjem g. Akrapovič plača 6000€

  • Toma 10:56 20.junij 2021.

    Inženirji smo potemtakej šteti med mišičnjake? Možganarji pa so tisti, ki so ugotovili kako se legalno krade?

  • jakec1575 14:22 20.junij 2021.

    Kupis zadevo skartico in ne dobis racuna. S cim bos pa uveljavljal garancijo ali stornacijo slabo izvedene storitve? S ticem?

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 18:05 20.junij 2021.

    In zakaj bi nekdo sploh še plačeval prispevke nad določenim zneskom, če pa so penzije navzgor omejen, otroških dodatkov itak ne dobiš, zdravstvo pa nudi isto (ne)storitev tako prejemniku sociale kot tistemu s 6000 bruto?

  • Kirka 15:32 20.junij 2021.

    Ima pa Levica prav, SDS-ovci skupaj s plemenitim (ha, ha) skušajo uveljaviti antisocialno kapico, to je denar k bogatim. Socialna kapica pa bo, ko bodo vsi, ki zaslužijo do 800€ NETO, oproščeni davkov in prispevkov.

  • Adriat 12:37 21.junij 2021.

    In uzakonijo naj še: Bogati lahko parkirajo na prostorih za invalide. Bogati naj imajo absolutno prednost v zdravstvu. Absolutna prednost na cestah, revni naj se umaknejo bogatim. Bogati naj dobijo diplomatsko imuniteto. itd..itd... Če se je državi utrgalo naj se ji do konca.

    • Naklonsky 14:31 21.junij 2021.

      In levakom prepovedat uporabo raznobarvnih barvic, uporabijo le rdeč flomaster... A to misliš?

  • si_rob 07:11 21.junij 2021.

    Saj ni problema, bodo pa višji davki iz dohodka ali pa kaki drugi davki, recimo na nepremičnine, pa še kakšni. Ali pa se bo država zadolževala, ali pa se bo moralo plačevati obvezno zdravstvo in šolstvo. Lahko tudi to. Pa ...prikaži več bomo še kaj dali RKC. Samo za tako državo pa ne glasujem. in tudi ustava o tem nekaj govori.

  • munja 17:32 20.junij 2021.

    Sanje SNS, da se bo s tem zmanjšal državni aparat, bodo ostale samo sanje.

  • popokatopetl 22:35 20.junij 2021.

    Najbolj smešno je da oprostitev prispevkov najbogatejšim imenujejo za "socialno".

  • Naklonsky 12:25 21.junij 2021.

    Seveda so prispevki, le naslov je zavajujoč!

  • rd2dmk2 23:42 20.junij 2021.

    prispevski za socialno varnost.. a ni to prispevek za ZPIS ? no lepo.. NSI bi še bolj znižal ... ja seveda, da bi še poslanci prišli zraven. torej, osebek ima več kot 6k€ ne da nič v ZPIS. lepo! ko ...prikaži večo! ko bo pa čas za upokojitev bo pa hotel iz nje dobit veliko pokojnino. nič notri dal, vzel pa velik. in od kje bo potem njegova pokojnina ? ja od tistih "bogatih" na minimalcu, ki pač še vedno odtegujejo od svoje plače za ZPIS.

    • Naklonsky 12:28 21.junij 2021.

      Ne verjemi butastemu naslovu! Seveda so obračunani vsi prispevki! Tisti tvoj osebek bo še vedno poleg svoje pokojnine plačal še najmanj enega lenuha. Zberi se!

    • rd2dmk2 19:03 21.junij 2021.

      naklonssky, jest sem brebral cel članek in ne samo naslov in notri na večih mestih piše naslednje: umanjševanje prihodkov pokojninske blagajne, 13000 zavezancev bi plačevali po nižjih stopnjah. ja in imaš prav bom plačeval še enega lenuha, to je poslancu ...prikaži večcu bom plačeval pokojnino, njemu je pa ne bo treba. in upam da mi boš TI naklonsky plačeval mal dodatka k pokojnini, recimo vsaj 2 in tretji steber, a boš, ker jest sem ta največji lenuh,

  • 3ddfd6b2e80cc1fc0eaa6af8b78a605921e2dd16 19:33 20.junij 2021.

    Nabijem vaš predlog na mojo kapico tam spodaj.

  • fenix09 07:32 21.junij 2021.

    Socialni prispevki legalna kraja. Delaven človek zasluži in potem se mu pobere denar za lenuhe.

  • Brenda_Elkins 11:12 20.junij 2021.

    Zaslužujem od 130 do 180 dolarjev na uro, tej službi sem se pridružil pred tremi meseci in v prvem mesecu sem prejel 27853 dolarjev od te službe in veste, sledite tej spletni strani ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.