Slovenija
762 ogledov

Deček, ki so mu hoteli amputirati nogico, gre na Kredarico

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • CharlySheen 13:04 18.avgust 2016.

    Na TV bi morali (kot včeraj, mislim da na POP TV) še večkrat pokazati izjavo zdravnika, ki je takrat, ko se je ta zgodba pojavila v medijih, vehementno izjavil, da je edina rešitev amputacija dečkove noge. Na njegovem mestu bi ...prikaži več se od sramu zakopal v zemljo - če bi seveda takšni ljudje poznali sram! Blagor njegovim pacientom!Kot razumem, je vzpon na Kredarico mišljen kot PR, v želji pomagati drugim. Verjamem, da so dečkovi starši veseli preobrata, do katerega je prišlo v njihovem primeru, upam pa tudi, da bodo ohranili zdravo mero pri medijskem izpostavljanju Reneja. Upam, da bo vreme lepo in da se bodo imeli lepo. Srečno!

  • Teo Sluga 13:23 18.avgust 2016.

    Štiriletnega otrika peljat na Kredarico je skrajno neodgovorno dejanje. Kako pa bodo to izvedli? Ga bodo nosili na rokah in potem bo zadnjih 200 metrov sam prehodil zaradi fotografiranja? Malim otrokom, ki jih starši silijo na zahtevne ture se navadno ...prikaži več hribi potem zamerijo za naslednjih 20 let... V Sloveniji imamo dosti bolj primerne hribe za naše malčke. Glede operacije pa ne bit preveč pametni zdaj, saj mora ta mali še stokrat pod nož. Jaz osebno bolj zaupam našemu zdravniku.

  • smejka 23:35 19.avgust 2016.

    Ne bom se vtikala v strokovne odločitve, vesela sem , da otrok hodi in je vesel.Medijsko izpostavljanje otrok pa bi zakonsko prepovedala.Otroka peljat na Kredarico pa tudi neumnost.Če želijo sporočilo za javnost, bi jo lahko izvedli z nogometno tekmo.Bolj primerno ...prikaži več in bolj odgovorno.Kaj o tem meni otrokov oče(vedno berem le o mami)?Počasi se mizdi, da tu ne gre več samo za dobrobit otroka in postaja resničnostni šov.Rene, Muhamed ali kakorkoli že...ostani zdrav!

  • Avatar Leon
    Leon 13:11 18.avgust 2016.

    Heidi res ne živi na Kredarici ,živijo pa v Sloveniji ovce in kekci ,ki dopuščajo,da se to dogaja okoli nas ............Amelina vzrtajnost dokazuje ,da je vredno nekaj narediti in ne strmeti v tla .

  • Avatar Leon
    Leon 13:18 18.avgust 2016.

    Ker gre za foto-termin in medijsko pozornost pride zagotovo Miško s svojo novo tetovažo !

  • valerijakregar 13:21 18.avgust 2016.

    o zlatih palicah pod posteljo tega znanega profesorja pa ne duha ne sluha več !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!čestitke družinici na vztrajanju in srečno mali, veliki mož .

  • JT_Thomas 13:23 18.avgust 2016.

    Sam sem tudi prispeval za to operacijo. Brez heca. Lepo od mamice bi pa bilo, če bi napisala obe imeni svojega Reneja in to je - Rene Mohamed.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:43 18.avgust 2016.

    To so tisti ljudje k za lasten luksuz uničujejo življenja drugih. Psihopati.

  • Avatar Leon
    Leon 15:37 18.avgust 2016.

    In kakšno je tvoje drugo ime ? ......NESTRPNEŽ !

  • wingspan15 16:31 18.avgust 2016.

    Le kaj ima to veze z dobrodelnostjo Slovencev. Ravno tako bi prispevala, čeprav ima deček tudi muslimansko ime. Zame je to otrok, kateremu se je omogočilo normalno življenje. Sramota je ta, da je zavarovalnica zavrnila plačilo stroškov.

  • KOJAK 18:49 18.avgust 2016.

    Če ne pride gora k Muhamedu, gre Muhamed na goro!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 19:03 19.avgust 2016.

    Ti kar zaupaj našim mesarjem, mogoče pa bodo tebi kdaj odrezali nogo, namesto da bi jo zdravili!

  • JT_Thomas 15:32 18.avgust 2016.

    Zakaj pa gospa Amela ni napisala še drugega imena od Reneja , to je Muhamed? Mogoče bi bilo prispevkov v tem primeru manj...Kdo ve..? (Pa ne se vtaknit v mene, jaz sem to vedel in sem prispeval vseeno 10€ za ...prikaži več operacijo, pa sem za Reneja-Muhameda slišal prvič iz medijev.)

  • Ferluci 11:39 18.avgust 2016.

    Vse lepo in prav, toda Heidi in ovčke zaenkrat še ne živijo na Kredarici. Sicer pa pohvalno za starše, da so vztrajali pri zdravljenju in rehabilitaciji otroka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.