Svet
142 ogledov

Dekle posilil z roko in ji iztrgal del črevesja

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • saramara 19:41 22.november 2012.

    Ko sem napisala Hrvat, sem s tem mislila, da se nahaja na Hrvaskem (torej bo padel pod hrvaski sodni sistem in ne nas vic od kao sodnega sistema).

  • mrki 09:48 22.november 2012.

    takmu takoj ŠUS v glavo - nič čakat !!

  • dragec 10:21 22.november 2012.

    Predlagam, da se mu odreže lulčka in zamenja s pastično cevjo notranjega premera 1 mm!!!

  • Oseba_ 15:27 22.november 2012.

    TEMU ČLOVEKU NAJVIŠJO MOŽNO KAZEN ZA TO DEJANJE . TO JE VSE KAR SE LAHKO POVE. Lep pozdrav normalnim.

  • Senior 17:40 22.november 2012.

    Zato je potrebno uvesti smrtno kazen in to z javnim obešanjem.Ta fant ni človek, ampak tudi žival ni, temveč izrodek človeštva.

  • stalker 19:59 23.november 2012.

    evo to je to hrvat jebani hrvat ker kol se hrvat pojav tm so vedno težave i evo ti ga kle mater mu nabijem na kolac

  • feferon 12:41 27.november 2012.

    Še dobr, da mu bodo tam sodili.Pri nas bi se že zunaj sprehajal!

  • primorka 17:48 22.december 2012.

    Se strinjam z LOL-ko, novinarji so ene velike zgage in pošasti !!!! Tiaa, žurnalovci sploh ne preverjajo, oni samo objavijo, pa če zadenejo ali ne.Sploh ne vem, kaj me vleče, da odpiram to stran.

  • tianaaa.87 09:59 22.november 2012.

    Dragi žurnal. Razočarali ste me, saj ste objavili totalno neumnost. EDI MIŠIĆ je oseba, ki je osumljena umora mehiške turistke in ne njegov zagovornik.Vsaj vam sem verjela, da ste ažurni in novico ter podatke pregledate, preden oddate v ...prikaži več objavo, po tem pa... No, moje mnenje. Potrudite se malce bolj! ;)Lp, T.

  • Pepe007 11:51 22.november 2012.

    Mislim, da ni prav, da mediji objavljajo take podrobnosti zločina. To bo samo spodbudilo razne iztirjence.

  • LOL-ka 13:23 22.november 2012.

    NASLOV: "Poškodbe so bile tako hude, da SO povzročile trajno invalidnost."VSEBINA: "Šlo NAJ BI za težko trajno invalidnost."Vi samo povzemate informacije drugih medijev, tako da si ne morete privoščiti takih TRDITEV, še posebej ne v naslovu... Delo ...prikaži večo novinarja zgleda enostavno, ampak je pisanje člankov zelo zahtevno delo. Beseda ima zelo veliko moč!V spoštovanju do nesrečnežev v takih tragedijah bi bilo potrebo onemogočiti komentiranje.

  • primorka 17:43 22.december 2012.

    Pri nas je tako,da za velika kazniva dejanja dobijo majhne kazni ali jih celo oprostijo. Za majhna kazniva dejanja, pa dobijo velike kazni in pri tem nimajo nobenih olajševalnih prednosti. Ja, to je naš sistem.

  • saramara 19:40 22.november 2012.

    Obstaja posilstvo in kazen za to dejanje.TO kar je ta STVOR naredil tej punci pa ni posilstvo. To je psihopatsko obnasanje. Poleg posilstva bi mu morali tudi soditi za naklepanje smrti. Dobro, da je tip Hrvat, tako je ...prikaži več vsaj malo upanja, da ne bo dobil neke smesno nizke kazni. Pri nas bi fasal mogoce kako leto zapora ali pa tri leta pogojno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.