Slovenija
1547 ogledov

Delaj 16 ur na dan, sicer adijo!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 00:27 15.oktober 2011.

    Mogoče bo zvenelo malo grobo, a po premisleku mi boste dali mogoče prav.Za nastalo situacijo so si delavci (pa ne samo v bivšem Saturnusu), ampak tudi drugje krivi sami. Od države, ki smo kar mi sami, se pričakuje, ...prikaži več da bo stala pri vsakih vratih in kontrolirala kaj se dogaja, delodajalci tudi ne bodo popustili v pohlepu po dobičku.....in največjo odgovornost nosijo sindikati.Sindikati so tisti, ki bi morali imeti toliko ugleda in strokovnosti, da bi se jih delodajalci bali, delavci pa zaupali. A, poglejte si kako so zlizani z delodajalci ali pa so na teh funkcijah samo zaradi dobrih plač in niti ne vedo kaj se dogaja v njihovi panogi.Semolič, ki je pokopal pokojninsko reformo, zato ne bo odgovarjal, a kratko bodo vlekli delavci in ne Semolič, ki je dobro poskrbel za svojo rit. In takoj naprej.Ja, delavci naj počistijo s temi sindikalnimi kapitalisti, pa bo sčasoma verjetno bolje. Sindikat bi moral biti prva bojna linija. In kaj so v Sloveniji?

  • kerlc71 23:23 20.december 2012.

    Ko bi te jaz kaj razumel... Si že slišal za piko?

  • Sena-Emsud Kaltak 17:32 22.november 2012.

    Zaposlena sam 6 let prek agencije v HEELI i to kar su dali izjavo ne drži sploh nikol mi ni šef rekko da moram delat 16ur moja želja če bom al pa ne čese hoćem sama prijavit naj se govori ...prikaži več o tem kok oni nama obereju dinarja kok nas kradeju kar se tiče nadur plaće in usega do prošlega leta sunam kradli po 300e regresa a heela dam je dejala regres isti kokar svojim delavcima dok hi nisu prijavili na inšpekciju dase je to zrihtalo in izračunite 6let krat 300 1800 sumi uzel samo na regres a keje plaća ker dobimo po 150-200 eura manj od heelinih o tem naj se govori ane laži naj govorijo resnicu usak mesec manjo plaćo dobijamo toje užas da za 3tedna noćne i en tedan popodnevske i enu subotu dobim 578e toje žalosno a usi vemo da se noćne bolj plaćujeju keje tuki inšpekcija daih mao raskrinka toje jadno i še drugih napak ker hi najdem na plačilni listi ful velik ampak jaz vem da moram delat in ni druge

  • Mrcina 09:43 14.april 2015.

    Če delaš v Slo se nauči govoriti in pisati slovensko ! Nič ne razumem ! Kaj si že hotel-a povedati ???

  • kiki11 13:26 05.julij 2015.

    Lahko si zatiskamo oči ampak nam je vsem jasno da lahko dela vsak največ 240 nadur, ampak to v helli ne drži tako preddelavci kot delavci na vzdrževanju glavi kateri to prekriva je kadrovski sektor katere je za to pristojna ...prikaži več je Beti Jenko je lahk srečna da se noben ne spotakne v njo določeni bi jo najrajš obglavli nato pa se veselil in plesal

  • kiki11 13:27 05.julij 2015.

    Vsak mora delat po njihovih potrebah in željah ne glede na kršitve noben jim nč ne more razen sila

  • matt5 21:19 14.oktober 2011.

    NO KOMU BOMO VERJELI,ROGATEMU KAPITALISTU ALI TISTEMU ,KI JE TO DOŽIVEL...

  • Niko_K_ 23:11 14.oktober 2011.

    Ni mi jasno, zakaj se zaposlovanje preko agencij enostavno ne PREPOVE.No, v bistvu mi je jasno... Nekdo - vse od politikov pa naprej - cuza tele uboge delavce... Zato je to tako "zlobirano", da se ne ukine... Mislim...

  • krtmen1 23:58 14.oktober 2011.

    V normalni državi lahko rešljiv problem-ko se ugotovi kaj takega se odgovorne osebe (vključno z predsednikom uprave) aretira in odpelje v pripor.Ampak Slovenija pač ni normalna država in se to ne bo zgodilo. Dam pa doživljenski glas na ...prikaži več volitvah za stranko, ki bi to uzakonil.

  • privat 07:21 15.oktober 2011.

    ja to je tumor države ...agencije in drugi posredniki!! Enostavno ,hitro lahko država zapre hello za vedno..ugotoviti je treba le dve hujše napake ...in je vse narejeno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.