Slovenija
2302 ogledov

Delež okužb še višji kot v petek

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krucefiks 11:40 12.september 2021.

    Želim vsem pozitivnim naravno prebolelost in ne se cepit ,boste še dolgo živel

  • bobubob 19:25 12.september 2021.

    Izgleda, kot da so bile bolnice v preteklosti prazne. Sedaj pa so prazne ambulante po ZD. Če zboliš, moraš najprej po pravi pct za bus in za g. Doktorja. Če si si ga sploh imel možnost izbrati. In če sploh ...prikaži večh dela tisti teden. Namestnik pa je na bolniški primera pa noče prevzeti nihče drug (poznan primer). Torej ne smeš zboleti. Torej preventiva. In sem spada tudi 'necepljenje'. Še dobro, da že dve leti ni gripe. Ali pač? Pod drugim imenom? Tudi za gripo so umirali, pa ne malo. Smo pozabili?

  • radovednica 14:38 12.september 2021.

    Postelje se polnijo najbrž vsak večer, pred spanjem.

  • eminenca 14:47 12.september 2021.

    po nekaterih bolnicah je super postrežba, super hrana, sploh jesenice, prvaliga, no vaj blo je tko ... mau ležiš pa je , pa družaba pa hrana ... razen če umiraš od bolečin, to ni, ampak jest bi kr šu za en teden

    • rd2dmk2 23:15 12.september 2021.

      jesenice bi mal odsvetoval, mal prenavljajo, pa lahko mal ropota. samo mi je pa vedno mal hecno , ko pridem k komu na obisk v bolnico, pa gledam tiste paciente, kako vlečejo svoj čik pred stavbo, zraven prvlečejo infuzijo pa ...prikaži več rauhajo.. ma sem pozabu prašat zadnjič a je ker z c-19.

    • eminenca 13:39 13.september 2021.

      dej mo zbirat informacije o tem kdo ne kadi, bil sem že v begnah .... notrdd kadijo, notr, zaprti oddelek , maš kadilnicno ... mene pa sprašujejjo zakaj ne kadim ... ... ne kadim gandže, tobaka, nič , evo ne ...prikaži veče kadim ... ne paše mi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.