Magazin /magazin/vip
180434 ogledov

Delovna akcija: Ogorčeni nad tem, kaj so dali 7-članski družini!

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • www 07:41 14.marec 2024.

    tudi jaz sem se že vprašal o kvaliteti vseh teh obnov. ne samo glede pohištva, tudi glede sten in vsega ostalega... zdi se, da stare probleme samo prekrivajo z gips-stenami, sanacije nisem še nobene videl. preveč hitijo in materialu ne ...prikaži več dajo časa, da se posuši, utrdi, poveže... me prav zanima, kaj bo s tako bajto čez nekaj let ... po mojem se jim bo kolcalo po masivnem pohištvu, ki so ga imeli prej ... stene pa - plesen se bo še vedno delala spodaj, na starih stenah, a ne? samo videli je ne bodo.

    • LolekinBolek 15:42 14.marec 2024.

      Točno.

    • Idioti 00:23 05.april 2024.

      Jaz imam v eni sobi pohištvo Meblo, že od 1964 leta , v spalnici omare iz 2001 , vse so iz iveric , pa jim nič ne manjka . Meblo je celo 1x preseljeno 7 nadstropij na roke , razdrto ...prikaži večo v sestavne dele in zopet sestavljeno . Preseljeno ravno zaradi kvalitete.

    • Idioti 00:25 05.april 2024.

      Kar se tiče zidne vlage iz temeljev , to pa lahko sam navrtava luknje z zunanje strani in šprica v njih izolirni material .

  • Avatar Garancija
    Garancija 06:47 14.marec 2024.

    Ta oddaja je itak samo da se nekaj predvaja,vse je zrežirano,pa da se ta voditeljca kaže kot neka dobrotnica v resnici gre pa samo za njeno promocijo.Bi pa lahko s tem denarjem pomagali res revnim,ne vem kdo določa te kriterije,kr neki

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:28 14.marec 2024.

      Pa še to,tale dec ni glih invalid,pa bi lahko dva tedna mal pomagal pri bajti,ne pa da hodi na izlet

    • www 07:34 14.marec 2024.

      ne verjami vsega, kar vidiš na TV ...

    • Avatar Leon
      Leon 09:44 14.marec 2024.

      Predvidevam ,da ste vsi nevoščljivci kristjani ,ki niste brali svetega pisma .

    • www 13:29 14.marec 2024.

      jaz sem müsli

  • munja 09:19 14.marec 2024.

    Te "prenove" so samo promocija in nič drugega. Zakaj ne pokažejo, kakšno je stanje teh prenov čez par let? Po moje je, sploh pri velikih družinah vse uničeno, ker kvaliteta tukaj je zelo vprašljiva.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:33 14.marec 2024.

    Pri tej oddaji bi bil na mestu komentar, da je volk sit in koza cela. Se pravi, Pop tv ima gledano oddajo, Ana promocijo, hišo opremi itak arhitektka, sponzorji se prikažejo v dobri luči, družina pa dobi prenovljeno hišo. Kdo ...prikaži več smo mi da bi sodili kaj je prav in kaj ne!?

  • McBobo 14:42 14.marec 2024.

    Včasih so rekli, da se podarjenemu konju ne gleda v zobe. Vse kar je, je dobro.

  • bi_ba 10:07 14.marec 2024.

    Meni te prenove niso niti najmanj všeč, zelo so neuporabne, samo razstava cenenega, nekvalitetnega pohištva, niti malo funkcionalne. Fantova soba mi sploh ni všeč, sploh pa, kaj bo s sintesajzerjem, kje bo pa imel računalnik, ki ga res rabi? Spet ...prikaži več bodo imeli vse po kupih in škatlah, ker to stanovanje je samo za na slike, ne pa za dnevno uporabo toliko ljudi. Glede na njihov stil čiščenja in pospravljanja, bo kmalu vse skupaj grozno. Zakaj se nenapovedano ne pojavite tam čez par mesecev? Si upate?

    • Avatar torolino
      torolino 10:20 14.marec 2024.

      Smrekove strme stopnice, brez oprijemalne ograje, nič pobarvane, lakirane...to je za trenutno gradbišče.

    • bi_ba 11:36 14.marec 2024.

      Ja, tiste strme stopnice so pa najbolj grozne in po njih naj bi večkrat dnevno hodile male deklice gor in dol brez zaščitne ograje. Katastrofa!

  • Majazmaja 16:40 14.marec 2024.

    Obnovili so jim zelo lepo, sami tako ne bi zmogli in verjamem, da bodo vzdrževali po najboljših močeh Smili se mi najstarejši sin. Starša sta totalno neodgovorna, da gresta kljub revščini naštepati štiri (!) otroke, gospa pa sploh ni v ...prikaži več službi. Glede na starost sta oba še v fertilni dobi, kar pomeni še kakšen otrok ali dva. Nič nimam proti velikim družinam, tudi v službi imam dva kolega, ki imata 4, eden pa celo 6 otrok, ampak zaposlena sta oba starša in to za krepko nadpovprečne dohodke.

  • Fredi34 08:58 14.marec 2024.

    Vsaka prenova je mnooogo boljša, kot je bilo prvotono stanje. Pri tej kuhinji mogoče res manjka delovne površine, samo v takem času prenove in dovolj majhnem budžetu, ni pričakovati da bodo vgrajevali DanKuchen.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:42 15.marec 2024.

      Ker se ne razumeš na gradnje raje ne pribijaj.Delajo po sistemu,za par let bo zdržalo

    • Zvono 16:54 15.marec 2024.

      Po slikah sodeč (oddaje nisem gledal), stari kuhinji ni prav nič manjkalo. Nova se mi zdi neka izboljšava. Ne vem, no.

  • rd2dmk2 14:07 14.marec 2024.

    gledam dve fotki in lahko rečem samo eno, ok, je novo, ampak staro je bilo bolj funkcionalno. dobiš spalnico, pa zraven še poštene nočne omarice ne. kam bodo pa starci dal kondome, že zdej jih je 7. in kuhinja. kuhat ...prikaži več za 7, pa niti pulta ni, kako narediš 7 zajtrkov , recimo 7 sendvičev, kam jih daš, kam daš kruh in salamo. kaj bo vsak dan glovo na obisku ? ne utikajte se v ceno, ampak koristno naj bo. vsaj to naj bo bolje kot prej. jest tiste stare spalnice ne bi dal nikamor.

  • LolekinBolek 15:46 14.marec 2024.

    Vprašajmo se: Nekdo ima 1,2 otroka, starša hodita v službo, plačujeta vrtec, rtv naročnino, položnice, vse... Drugi ima 5,6 mulcev, mama doma, ata minimalac, 6 doklad, socialna pomoč, dodatek za veliko družino, vrtec zastonj, rtv zastonj, šolske potrebščine karitas.... Komu je lažje ?

  • katja15 15:09 14.marec 2024.

    Družina ki si sama ne more privoščiti je s tem kar je dobila srecna... mene pa je zmotil komentar pop tvja, roki dobave... ikea ima vse na zalogi, tam lahko vse takoj odpelješ... se zelo strinjam z velikostjo kuhinje, mi ...prikaži več smo 4 članska družina in sama nebi bila zadovoljna s tak malo kuhinjo... drugače pa dam kapo dol delavni akciji, ker otroci ne gledajo na kvaliteto pohištva ampak na to da je novo in da je njihovo...

    • Idioti 00:12 05.april 2024.

      Jaz imam v 3 kuhinjah IKEO , 2. najnižjo po ceni , pa me služi že 21 let / 4 os. , druga 12 z oddajanjem in tretja nima smisla , rabi se 2 mes. na leto . Nič jim ...prikaži večjim ne manjka , nobena vrata še niso padla . Z veliko omaro in predalnikih v njej , stane okoli 500 € zadovoli spravilo vse posode , tako da ne rabiš za posodo nobene omarice več in tu je postavljena kot prva . Zgoraj pa vse , kar je posoda ki se pa ne uporablja stalno . Če pa take omare nimaš , pa rabiš še 2x 60 spodnji in zg. omarici

  • Avatar Leon
    Leon 07:31 15.marec 2024.

    Vsi ,ki poznajo Ano Praznik govorijo o pozitivni in srčni osebi ,ki je ljudem vedno pomagala po svojih močeh .

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:45 15.marec 2024.

      Vsak je lahko srčna oseba,če ima doma vsega na pretek,ljudem pa pomaga z sponzorji,ki za njih dela reklamo,pa tudi od njih dobi provizijo,samo da se zanjo ne sme vedeti

    • Avatar Leon
      Leon 08:50 15.marec 2024.

      Moti te oseba ali voditelj oddaje ? Glede voditelja se pozanimaj na POP TV .

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:53 15.marec 2024.

      Ja leon ,ti si njihov,in moraš tako napisat,pač imamo tudi tako mnenje

  • Avatar torolino
    torolino 10:22 14.marec 2024.

    Po odzivu si samo ti provokator.

  • Orto 11:13 14.marec 2024.

    Se mi dozdeva, da najbolj kritizirajo tisti, ki v življenju niso nikomur nič darovali. Ker če bi, bi videli tisto iskreno iskrico v očeh človeka, ki je iz srca h aležen za podarjeno. Če pa jih res tako zelo moti, ...prikaži več, kvaliteta del in materialov, pa lahko stopijo v kontakt z ustvarjalci oddaje in premaknejo kakšen evro ali pa svoje znanje in spretnosti, da bodo zadostili svojim kvalitetnim standardom.

  • Luksi 15:19 17.marec 2024.

    Izkoriščanje ljudi za gledanost in, da se voditeljica predstavi v dobri luči. V resnici se pa za nič vredno prenovo ponižuje ljudi pred celo Slovenijo.

  • Avatar Leon
    Leon 06:59 14.marec 2024.

    Bralec je poklicni provokator z dolgoletno prakso FAUŠIJE. Kaj je temu folku ,da se tako obnaša ? Spomnim se,da so enako obravnavali tudi boterstvo .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.